Shoqja po don me m'prish me burre,Po une i kam fotot ajo me dashnor ne motel nese ja... | Histori Të Jetës
Shoqja ime e tradheton burrin,Un kam foto te saj qe nese ja tregoj burrit te vet do te

Shoqja po don me m’prish me burre,Po une i kam fotot ajo me dashnor ne motel nese ja…

Shoqja po don me m’prish me burre,Po une i kam fotot ajo me dashnor ne motel nese ja…-Prsh jeni nje faqe shum eperferuara nga un rsp per ju. Dhe per komentuesit qe shprehin mendimet etyre. Shoqja ime deshiron te ma prish familjen. Anonim julutem. Jam nje nen me dy femi tani pres te tretin por me perpare kam qen e martuar por burri i par me vdic me la nji mosh shum te re me dy femi ne moshen 27 vjece un isha e vetme me dy femit dola ne diaspor ketu meqe kaluan do vite i dashurova me nji kosovar se un vet jam nga shqiperia. Por jemi shum te lumtur me njeri tjt ky ishte beqar asht 4vite me iri se un por per mua esht njeriu ivet ne bot qe arriti te me sjell buzeqeshjen. Efalendoroj allahun per ket gje mi don emi respekton shum femit emi. Por prbl qendron se nje shoqe nga kosova qe ne fellim me ndimoj shum me gjith familjen esaj ajo asht e martuar ka 4femi ka pun kajn vite ketu. Por ne fillim u njohem rastesisht me kte dhe si qdo mergimtar gjuha evshtir vendit si dim femit ikisha te vegjel dhe nrm qe doja ndim por kjo me dnimoj me sakishte mundesi. Por un kur fillova lidhjen me bashortim qe jemi sot bashk e po presim femi ajo vashdoj te dryshoj me mua. Por ktegje se vura re shum nga qe ne mendjen time kishte veq respekt per ket familje. Por ajo tani edin qe un po pres femi me kte ksv. Por ajo tani ka filluar te dali me shok tjt me falni (me Dashnor) me burr ne shpi ajo iku ne kosov me pushime dhe vashdoj te me shkr gjera pa lidhje duke me than hajde dalim sonte me shokt emi he ashikove ndo nji qun te bkr apo ishikon ato qe na ngusnin mua dhe ty .qe ne te vertet un nuk e di kush se me ka nguc por kto gjera ishkr ne mesengjer qe te me qiste ne de bate me burr. Por un burrit itregoja qapom shkr se ai esht shum gjeloz. Por njedit ishkr un te lutem mos me shkr me kshu se un sjem per ken tjt ekam nji boll me del emos me shkr kshu se doti shikojn X jem e doti thot burrit tendt. Ajo kto fjal se priti nga un edhe meberi bllok si prsh sot me beri blok e te nesermen ja kishte dhen nr tim nje burrit qe as qe enjoh kush ishte edhe me shkr ne wecap uhabita thash cfar esht kjo nr. E pys burrin e me thot kjo esht nr kosovet emer burri flet ai cfar nk po thote per mua ama jo me emer. Por pak debate bem me burr por pa ranci se un skam njerez ne ksv skam shku asnjiher atje kshu qe ku pati ai mem njoh por smaron me kaq. Ai ishkr perseri ti ithot me ken njeri semer nji grua te martuar si esht ajo. Por da shoqe te mia te huaja jan e kan par ket neper hotele te ktij vendi qe ne rrim dhe ajo edin qe un mundet tadi qe ajo brell me tjt dhe po tjathem burrit te saj i shkateroj nji familje. Por un sdua te ndodhin kto gjera nga un se sdua te marr gjynahe. Por ajo po don qe mua te me shkaterrojn tani ka ven vajzen esaj te kapet me djal temin tu hell statusa neper retje cocjale pom me bijn shum ne qaf kur njekoh si asigja borgj edhe jam kam kthy mirsin e tyre di shum gjera per kte Por tani jam ne dilem cfartebej. Te shkoj ta kapi ket apo se di.Se nk dua te flas me burr te saj edi shum mir qe do i bej probleme se un ja kam dhe foto asej me te tjt ne hotel. Por nk dua se e mendoj se jan 4 femi. Por ama as ajo nk mendoj per dy jetimat emi eqe jam shtatzen me ka dhen shum shtres. Te ishit ju ne vendin tim cfar do benit flm per mirkoptim ju flm.