Nuk po me ec fati ne dashuri, dy here u fejova, dy here u deshprova, po fejona me djem qe dojn djem ose me pijaneca... | Histori Të Jetës

Nuk po me ec fati ne dashuri, dy here u fejova, dy here u deshprova, po fejona me djem qe dojn djem ose me pijaneca…

Nuk po me ec fati ne dashuri, dy here u fejova, dy here u deshprova, po fejona me djem qe dojn djem ose me pijaneca…- Jam nje vajz 20 vjeqare nga ks para dy viteve kom kalu me nje djal lidhja jon ishte nje muaj pastaj vendosem te fejoheshim dhe u fejuam ende pa e njoftun mir at djal gjdo her bisedonim ne tel dalshim shpesh por ai asnjeher sme ka folur per dashuri asnjeher nuk mu afrojke mua pastaj fillova te shkoj edhe me bujt tek shtepia e tij flejshim ne te njejtin shtrat asnjeher nje puthje sma japke vetem me perqafonte dhe me zinte gjumi them te drejten un u bezdisa nga ajo sjellje etij dhe e pyeta perse nuk me puth asnjeher pastaj me tha eja tét puth me puthi njeher dhe e la mo heren tjeter qe dolem iu afrova ta puth ai aspak hiq nuk edi pse keshtu ishte sen sdinte per dashni kem dal shum her por asnjeher sen skom bo as dhe nje puthje leje mo me shum pastaj nganjeher mu doke aj djal sikur te ishte gjindihall i bonte do sjellje sikur te ishte femi them te drejten u bezdisa shum fillova ta urrej dhe idhash fund fejeses i tregova qe dua te ndahem menjeher pranoi tha ok se edhe ashtu sikom pas kushtet niher tet bej dasem e pshtina njeher ne fytyr sepse u bana nervoz qe une si i thash mu nda aj menjehere pranoj sepse nuk ish diqka qe e prisja. dhe u largova aq shum qe kisha mllef per te e urreja sepse ishte sikur te ishte femi 2 vjet bente gjeste kurse ikish 24 vjet ai djal nejse lidhja jon perfundoj . Pastaj utakova me nje tjeter u fejova perseri por edhe ky doli te ishte pijanic qdo her qe dalshim nashta nuk asht turp me tregu por me donte vetem per mardhenia dhe ikte shkonte pastaj me rrihte qdo her ish nervoz haja dajak nga ai vetem me mori virgjerin dhe iku me la me tha martoju me kan tdush jam shum e merzitur jete. Pse vetem mua nuk me ec fati me burra, pse kerkush nuk mund te me kuptoj qe te vetmen gje qe e dua eshte nje jete normale bashkshorte jo me dike qe vazhdimisht deshiron mardhenia por as dikush qe ka frike nga nje puthje dhe nuk me afrohet fare. Nuk e di as si ta spjegoj se qfar dua sepse eshte nje ndjenje shume e mundimshme, jam deshpru shume nga djemt dhe nuk e di si ta vazhdoj jeten me dike kur as vet nuk jam e qete shpirtnisht nga lendimet qe i kam perjetu. I fejuari i pare nuk ka pas asnje pak interes ne mua edhe me te paren deshironte te ndahet, i fejuari i dyt ishte jo normal me mendje sepse dikush qe ka pak tru ne kry kerkush nuk ta ben ate. Plus une e kam edhe pronlem qe kerkush nuk e di per kto ndodhite e mija dhe nuk e di si tja tregoj te dashurit tret kur ta bej per kto qe me kan ndodh. Nuk e di si te sherohem nga kjo gjendja ime nuk di qte bej perse nuk kam fat ne dashuri ju lutem me japni naj keshill qfar te bej dy her u fejova por pa sukses ju lutem postone por anonim te lutem. klm.