Jom shume e bukur po kam problem me dal ne qytet, gruja e te dashurit me ka thirr ne tel dhe... | Histori Të Jetës

Jom shume e bukur po kam problem me dal ne qytet, gruja e te dashurit me ka thirr ne tel dhe…

Jom shume e bukur po kam problem me dal ne qytet, gruja e te dashurit me ka thirr ne tel dhe… – Tung Histori te jetes. Anonim tlutem sepse du me shenu ne nje menyr pa mendu najkush kuku kjo skoka normal ama pernime qito mendime i kom per veten edhe ska kush qe ma ndryshon mendjen. Une jam nje vajze nga Prishtina dhe i kam 26 vjet. Jam aq e bukur sa qe as Zoti ska dit ma shume qysh mem ndreq veq dy sy jau prishi krejtve, kush tem sheh mthot kuku po e mire koka.. ska ndodh kurr kerkush mem than je e keqe veq e mire e mire e mire gjithmone edhe qashtu qysh kan thon osht. Une e di qe jam e bukur sepse kur tdal nqytet krejt syt mi rrasin ska njeri qe nuk mkqyr edhe krejt mfishkllojn bile nadalet jom prej tynev se spo muj me dal shlir me pi ni kafe pa ardh naj kamarjer me marr numrin apo najkush nkafiq pa ma ble pijen. Une pare kom sdi pse po mundohen djemt mem qu pije kur une vet muj me pagu pijen ama kur tjesh e bukur krejt senet gratis qishtu i ki se mu kon e keqe tybe kush nuk tkqyr edhe qat pijen 1 euro qa te pin ki me pagu vet gjynah bre ju femnat e kqija qka hekni edhe neper diskoteka i nalin se teper tkqija a une gjith nVIP e kam tavolinen.. ska shanca une me nejt posht si do femna qysh i shoh.. nejse spo du me theksu ma shume bukurin tem se pom prishet najsen nftyr a pom del naj puqer a najsen veq po du me shkru per historin tem qe e kom qe sa me ni burr tmartum edhe mos ja nisni ju gra tmartume me komentu aty bla bla bla se sosht faji gjithmone te femnat se na skem kujt mi qendru besnike na burra skem po burrat e juv po na dojn neve.. Po nejse, vazhdojm me tem. Une jam ne lidhje qe gati 3 vjet me ni burr tmartum edhe osht teper bre njeri i mire, qka osht i sinqert me mu edhe id rejt mundohet gjdo deshir me ma plotsu bre ama gjynahit aj vun mem pas mu gru ama une spranoj se e kom pa qysh e trajton grun e vet edhe me thon drejten veq pse e kam veten nqef nuk dmth qe jam tup krejt se e di qe nese isha martu me ta njejt ma kish ba kshtu qe po e la vjer edhe nderkohesisht po flas qishtu me djem sa une qe jon beqar nkerkim tfatit e siper. Unee e kom problem edhe me gjet dikon tamon qe e du e jo veq me qfryzu sikur kit dashurin qe e kom se nqytet kur po dal teper bre do fjal pom ngacmojn burrat e qka mos khuu qfar femne khuu o kaqik anej knej o popull qfar fjale o kjo o kaqik? ncnc nejse spo di veq e di qe urgjent mvyn me ndryshu diqka te vetja per mu njoftu me dikon e mu pelqy kshtu me zemer e jo veq per ftyr e per trup tmire qe e kom. Po du me pas tamon nje lidhje shpirtnisht me dikon e jo veq hajt sa jam e bukur se edhe mosha e ban tveten normal qe plakna edhe une her do kur do edhe nuk jam tani ma e re veq e di ni sen qe per momentin une jam tu vujt per me pas ni dashuri tvertet. Ma e keqja osht qe jam tu hek prej grus tdashurit qe e kam kuku qka mbon ajo veq mthirr ma bon po ku je o kuq** e mahalles, hajde dil pak ka na ta qes ni kafe ta kam kallxu qefin qysh del me burr temin une veq po i keshi ntel ajo plas krejt hhahahhaa ajo e ka ni shoqe qe e njoh une edhe i kish than veq mos te nxa se burri jem mu ma mshon veq nese ja permeni emrin e saj nshpi qaq shum qe e don. E shkreta as burrin e vet se ka per veti, gjynah bre. Ama qishtu o kur te kundershtojsh burrin gjith si nshtrat si ngjtihqak ta kthen 8 me 2! Une marova prej telefonatav tsaj ni dit i thash hiqmu qafe o gru ndaq me majt at thes maje se tybe nzorr sjom veq deri sa tma blen ni banes edhe ju la rahat khu ke tu kersit hahahah e plasa kudr** ama une skam qka mi ba, zoti ma ka fal kit ftyr veq per me thy zemra niher per niher sa tjam e re. Nuk po di qysh me gjet dikon pa mpa hiq bre e mu rahatu mu martu se e di qe gabim jam tu ba ama per derisa jam qishtu e mire spo du me marr dikon veq hajt se o i mire ose pse jam e mire mem marr po per kultur per edukat per gjithqka.. Qysh po thuni ju se nhall jam vallahin kaniher edhe tutna pom bin njerzt msysh se sa here kam pas musafir ska lan njeri pa than mashallah po e mire a najsen po qka me bo jeta e tille haha. flm faqja qe mle me shkru historin tem edhe ngjarjen e tashme qe jam tu e perballu se fort kam pas nevoj tamon me shliru mendjen se qka mendoj une pernime per veten se kerkush smundet me kuptu sa zorr osht mu kan qishtu jasht mases e bukur se si engjell jom une veq pahiri mka fal Zoti se u desht mem fal si naj ENGJELL.