Nuk jam martu per me ja ruajt familjen burrit,kunata me kon qysh duhet shkon te burri i vet,ajo me perzihet ne gjdo pune dhe... | Histori Të Jetës

Nuk jam martu per me ja ruajt familjen burrit,kunata me kon qysh duhet shkon te burri i vet,ajo me perzihet ne gjdo pune dhe…

Nuk jam martu per me ja ruajt familjen burrit,kunata me kon qysh duhet shkon te burri i vet,ajo me perzihet ne gjdo pune dhe…-Prsh lexues te dashur jam 23 vjece jam e martuar dhe kam nje vajz 2 vjece qe 4 vite jom ardh ne gurbet problemi esht qe familja e burrit me perzihet shume burri ma shum kalon kohe me shok se sa me mu e vajzen , qe sa jom ktu asniher nuk jam knaq ma shum veq me lot ne sy nuk esht kjo jete per mu nuk te mjafton edhe me pas gjith pasurin e botes kur sje e lumtur e rahat edhe n thmi tem me perzihen shum ni dita ja morra bicikleten vajzes me shetit po pa ta nuk hike mrena e morra edhe bicikleten ja nisen me fol pse mrena pse ashtu kshtu sidomos motra e burrit kur si nalet ajo goj o Zot ma shum ofendon se sa mir me fol ja nisi tu na than mu e burrit ju nuk dini sen nuk dini me mashtru ni thmi veq per shkak qe e murrem bicikleten a jan kto fjal qe thuhen mu kan kjo qysh duhet ish te burri i vet e jo thmin me rrit te dajt se ka lind frik ka met shtatzan e burrin kerkun se ka secili njeri duhet mu nis ka vetja niher me thmi u bo edhe hala mperzihet jam lodh ma qishtu spo shkon gjith me mu perzu e mem lshu fjal qe sban krejt gajlet mkan met mu, me buk me krejt per shkak qe vjehrra spo mun po nuk po ta dike kerkush edhe nese i ban krejt shum jam merzit ma e re jom mu perball me shum sene edhe burri nuk esht qysh duhet ka ndodh qe shtatzani mka mshu mka shty kur kom lind me operim masi pata ardh nshpi shkova tnesrit spital per alergji tana deshten mem nal spital per shkak gjandres tiroide qe e kam une u merzita nuk dojsha me nejt sa e bona qiken thojsha sum rrihet pa qik burri u bojke nervoz pse kajsha une um mshojke um shtyke a une hala si kisha 1 jave qe pata lind me operim shum esht i nervozum mthot qkas mshan spo di qka me bo ma knej familja perzihet sidomos motra e vet qe ma spo muj me duru jam tu dasht me dal banes vet po qysh spo muj veq me qik e di qe ktu shteti um ndihmon shum veq me jav tregu maltretimet qka i kom pas miniher um marrin ne mbikqyrje ama po tutna diqka shum jo per vete po per qiken qysh me rrit pa bab knena baba i vet ma shum rrin jasht se qe mirret me neve une sjam ardh me ja ru familjen ktij po per ta po spo ja len nkry baba jem si din krejt senet se mi dit 1 minut sum len ktu se mkan veq 1 qik hastret e bojn shum mas meje prind e mi mi dit kto sene ma sum lajn ktu po diqka po kom shum tut babin e kom me tension me ni aj keq diqka per mu miniher i hyp tensioni shum kom mbet pa asni zgjidhje se qka me bo e qka mos me bo ju kisha lut juve komentues te dashur me ma jep ni keshill ose dikush qe u sprovu si une mem tregu se qka esht mas mirti me bo sipas juve?