Nuk e kom dasht as niher te fejuarin tim gjithmon ma ka shpreh dashnin, por Une nuk besoj qe do kemi lidhje te... | Histori Të Jetës
fejuarin

Nuk e kom dasht as niher te fejuarin tim gjithmon ma ka shpreh dashnin, por Une nuk besoj qe do kemi lidhje te…

Nuk e kom dasht as niher te fejuarin tim gjithmon ma ka shpreh dashnin, por Une nuk besoj qe do kemi lidhje te… – Pershendetje anonim nese ka mundsi osht nga nje shoqe ngjarja e saj. 4vite ne shkollen e mesem e kam pas te fejuarin tim kemi qen shok te klases pasi qe kemi perfunduar shkollen 6muaj kan kalu pastaj jemi fejuar un nuk e kom dasht as niher te fejuarin tim gjithmon ma ka shpreh dashnin po un kam then jo sepse nuk besoj qe do kemi lidhje te mir me ty. nuk kom dasht me u feju em ka than nqdo mnyr ski qare pa u feju me mu ose ko me ra shkatru jeten em ka thann qdo dit doja ti tregoja dikujt kto gjana qe mi bojke ai dike qe po mundohem te tregoj per të dhe qe pom lendon. nje dit prej ditesh shkuam ne shkoll te marrim ca dukumenete qe na vyeshin per fakullten u takuam rruges u lutsha qe mos te me shihej po pra u takum. i moren dukumenta me ftoj ne nje qender per ta shikuar nje lloj dram u bo pak sa von deri filloj shfaqja shikum 1ore e gjysme pastaj dulem nga aty ai me tha te shkoj deri te tezja e ti po vazhduam me dergoj ne banes deshi te me dhu***te dhe me tha se nese nuk fejohesh me mu do mbys ketu ose imja ose askujt sdi qe te beja thash Tlutem mos me prek se do bertas ai tha nuk degjon askush tranohu filloj te me prek me dhu* un shtyva disa po edhe ja dola te ika ika shkallve ai doli me lendup apet me zuri dolen komshit aty pasi qe rrezova tha jo asgj ska ndodhur ka reshqit pak… apet me mori mbrenda ju luta ne gjunj qe mos te me preke me dor me jep koh do mundohem te tdua. tha nuk e me kaq neser do ju tregosh familjes dhe do fejohemi qaja qaja ka ndal thash ne rregull me premto qe do me prekesh kurr deri sa un vendosi tha ne rregull thash betohu tha Poooo edhe qu ec shpi. shkova shpi familja ishin shqetsuar ishn dal te me lypshin ju tregova per te se do fejohem than nerrgulll do njoftohemi separi familjet u takun mir u bo dhe u fejuam. pa dashje time 2vite kom nejt e fejuar tani jemi ndar aii nga mllefi qe se doja nje dit prej ditesh deshi edhe te mby* u depressionu u friksoja te dilja edhe me te sdi qka te beja o zot thash qka tboj oo luteshja te me falt dashni per te pas qe u fejova me te o zot nuk mundeja pasi qe ai tetntoj te me dhu**j . kaloj koh veq tu perla asgje nuk shkonte mir doja te mbysja vet nga gjith ai stres qe kisha pastaj e lash nuk mundsha me veazhdu me te veq stres nga ai u ndava po ai me ka than qe nese martohesh me dik un do mb*s veten . shkoj koh e pak shkoja npun ai pas qe perfundova punen me zur dhe me kapi pa deshir kom than kurrr sko me martu me ty …. po tani jam fejuar me tjeter kam jet te mir ai idiot bredh rrugve nashta jom gabim por nuk ben te besh tjera me dh*n KUR NUK DON NUK DON KUPTONI O SHQIPTAR .