Jemi kan shum te lumtur bashke por derisa hyri Nena e tij mes neve, u perzi ne cdo detaj tonin! | Histori Të Jetës
Nena

Jemi kan shum te lumtur bashke por derisa hyri Nena e tij mes neve, u perzi ne cdo detaj tonin!

Jemi kan shum te lumtur bashke por derisa hyri Nena e tij mes neve, u perzi ne cdo detaj tonin! – Pershendetje faqja juaj kam nje histori per te treguar Jam ne vajze 25 vjeqare para disa muajve isha e fejuar me nje djal te jashtit u njoftova me te permes nje shoqe dolem u pelqym shum ai deshironte nje vajze te sjellshme dhe te sinqerte me then drejten edhe muaa me la pershtypje te mira tek ai ishte i shkolluar atje kishte perfunduar studimet pas disa muajve u fejuam dhe sipas procedurave edhe bêm kuror un fillova te mesoj gjuhen i lashe te gjithaa punen fakulltetin por pas 8 muajvee kur ishte ne kosove veres me tha nje lajm qe me tronditi tha se sdua te vazhdoj me ty duua te ndahemi e keqja eshte se nuk me dha arsye me la pa asnje shkak vetem se ishte fiksuar ne mendje ajo ndarje qe per mua ishte nje gje jo e lehte e doja shumee ate ishte dashuria e pare.pas disa ditesh shkoi ne gjermani dhe e nderpreu kontaktin teresisht me mua Jan munduar edhe familja ime te bisedojn me te por e kote nuk e di qfar ndodhi kaq shpejt pse u largua prej meje un e vuajta shum ket ndarje.kam shkuar tek psikologu edhe tek hoxhaa me ka thene see nuk ka te bame as kurgjo.spo di si te veproj kam mbetur pa zgjidhje i kam thene se nese ke ndermend te ndahesh duhet te vishe ta prishim kuroren pasi nuk dua te rri pezull.jam shum keq me besoni po ndihem shum e lenduar se une sjam vajze qe i kam ba naj tradhti perkundrazi krejt senet qa ka than ai une i kam ba veq me kan me ta.por ai iku dhe me laa pa meshire pse egzistojne njerez te tille vetem per te na shkaterruar jeten dikujt.Jemi kan shum mire shum te lumtur bashke por derisa sa hyri nena e tij ndermjet neve ajo na u perzinte gjithkun saher dilshim pse jeni dal gjithmone me kritikaa.nuk ka njeri ne bote qe nuk e don nanen e vet as une sjam kunder po per qdo sen nuk ngohet qka fol ti me gru tane me shku me i kallxu nanes me besoni qe vjehrra prej fillimit nuk um ka dasht gjithmon mka than djali jem ka mujt me marr edhe gjermank ti ski kurgjo as shkoll zero je per to A besoni o njerz hala sjam tu mujt me ardh nvehti qysh munet ni nan me ja ba evladit vet kshtu me nda prej grujee pse stuten prej zotit te madh qe ni dite krejt kan me ju kthy se jan hi ngjynah e mkan largu pa faj.Kam qajt shume e jam merzit se spo muj me paramendu qe ai sosht ma me mu.Ju kisha lut pa ofendime