Nje femen me dergoj nje foto me burrin tim dyte gjuhat jasht, i mora femijet dhe i thash... | Histori Të Jetës
femen

Nje femen me dergoj nje foto me burrin tim dyte gjuhat jasht, i mora femijet dhe i thash…

Nje femen me dergoj nje foto me burrin tim dyte gjuhat jasht, i mora femijet dhe i thash… – Pershendetje te gjithve deshta me ju tregu diqkaaa edhe inshalla marr naj koment qe mundet pak a shum mem ndihmu Jam nje vajz 24 vjet ikam dy fmi dhe 4 vjet martes kam burri jem ika 26 vjet qe 6 vite dmth jem bashk dy vjet kem qen tfejum pastaj vendosem mu martu nuk kem pas kurr tradhtia mes veti as nuk ka ndodh mi gjet diqka te pahishmee etash para 6 mujve ni femen ma qoj ni foto me burrin tem dyt guhat jasht nfoto edhe demek qe 1 vjet jan bashk ama mu spo ma merr menja Se per ni vjet ekisha vrejt mandej edhe telefonin so qe qe sja kam kobtrollluu jemi grind adit aq shum deri mengjes deri SA vendosa edhe mu nda imorra fmit edhe u largova po kur shkova mthirri qajo femnaaa ntelelefon mtha qe so qashtu ti qysh Po Mendon edhe shoki vet mtha tnjehten burri jem tha so qashtu ukon rasi ni shok shoqe edhe kan hyp kerr temin mtha aebojm ni foto edhe ebana tana ajo femna ka hy mka shkru mu ninstagram tha ti rri rritiii fmit burri jot me bomba tu dal etash jam kthy po dyqysh nuk jam rahat hala qe 6 muj pom rri shum naper kry qeki senn edhe nuk pi besoj mo kurgjo qapo thott edhe pse ska ndodh mi pa as kurgjo ntelefon burrit tem epo menoj qysh kamunsi ni vjet un mukon ekisha vrejt Po tash un at qiken epecjelli nenstop ninstagram qet sene demek un ekeqeee un ekam frajer emu mka bleee senee ekam dal me to kam hy ikam shkru vllavit vet ikam kallxu krejt qysh etek aj tha skem dit gjo per ket pun edhe ajo ka hy ika shkru burrit tem nale grun tane burri jem ja kish shkru qaki memu oj qik sun umprish mu me grun sepo diiii qa me booo nenstop ekam mennn qet sennn spo di amkaa tradhtu aukon rasi qysh thojn kshtuu eqojm shum mir kurr as ni problem Se ken pas veq qekjo kshtu pom vje inati me fal tradhtin kallxonem bre Se dyqysh edhe fmit pom dhimen edhe sedi sedi ajo nenstop shkrun ska gajle mu martu me burrr tmartum sedi akeniii naj komenttt .