fbpx

Nime gruan e kish shum te keqe as ngat nuk me vjen, i thash te dashurit merem mu masi po me don, edhe naten von i dal saher qe me thirr dhe...

Nime gruan e kish shum te keqe as ngat nuk me vjen, i thash te dashurit merem mu masi po me don, edhe naten von i dal saher qe me thirr dhe…


Nime gruan e kish shum te keqe as ngat nuk me vjen, i thash te dashurit merem mu masi po me don, edhe naten von i dal saher qe me thirr dhe…-Pershendetje anonim ju lutem po du me shkru historin time pa paragjykime mnyr anonime ju lutem mos me publikoni emrin deri moshen 27 vjeqare isha vajz perfekte pas ksaj mosha rash dy her dashuri e gabova po du me shkru nje histori dashuri te gabume pak mat gjat qe e kam sekret ne zemren tem vjet dmth u lidha per her par me to un 29 vjet e aj 31 dhe mka rejt qe do fejomi mas 3 mujve se po i pelqej dhe un i besova qysh takim par i shkova shtrat e lejova qdo gje te trupit tim dhe aj me dhuroj shum dashuri dhe ende e du e ndjej problemi o mas 1 viti pom kallxon qe o i martum dhe ka nje djal 2 vjeqar po un mas 1 viti ma spo muj me urejt e du ende e me shum me mungon qe sjam un ven grus tina ta kem afersin e tij pran meje se veq me to ndina e plot e kam pyt pse pe tradheton grun ka than se o e keqe ska as trup hajrit veq asht e kam mar at gru veq me la tesha ty tdu ma shum ama prej saj smuj me nda nje dit bojke pytje palidhje atar edhe ty gru po djali ste don ty e lip nanen e vet e ti me gru tem se qoni mir i thash o djal ti masi se don ata ma mir me nda se mem lan mu ma mir merem mu nese me don se edhe un jam gjynah se kam ndjenja pet ty se u ba 1 vjet e gjys tu kalu me to. un rastesisht ja kam pa foto grun e djalin nime grun nuk e kish tmir si un aspak as ngat sme vike edhe me shum tet vet po i rike po quditna qysh se heton ajo ky tu fol me mu ton kohen bile niher kur ja kam pa grun telefon nga nervoza ja kam qky xhamperin e kam thir telefon me kerku falje te dashurit tem e lajmeru nje femer allo po un nga xhelozia ja mbylla pik mka mbet pse sfola me grun e tij e me than ky buri yt o lidhje me mu edi qe muj me gjet tjeter kan po as njo spo muj me dasht si ata edhe jeta spom vazhdohet pom doket e kot 30 vjeqare jam ba edhe un e pa pjekun u rxova qe thojn e spo muj rigritna,pastaj qka dua te vazhdoj se harrova te cek jam ne hall te madh me kete djal pas nje viti masi me tregoj qe eshte i martuar dhe ka nje djal dy vjeqar un vend qe me ja bo bllok qdo rrjet socjal e maj ende ne viber dhe numrin dhe dal sa her aj ka nevoj mem qu shtrat me pengon ky sen shum se dej 29 vjet jam kan shum e moraleshme skam bo kur kur erira dhe isha shembull per qdo gjenerat si me ja bo si me harru se un po rezikoj kajher edhe naten vone dal per ate idiot qe me ka vjedh zemren dhe me dul i martuar me tjeter kend kam shum frik mos me heton dhe familja dhe me dalin te zezat e me bojn hor si tja boj thojn qe koha i sheron plaget por dashuria ime per kete person te martuar veq po ritet kur sjemi bashk edhr aj me thot qe i mungoj e ka mar malli mem pa kur bohemi bashk na duket sikur njihemi qe nje koh gjate qe 1000 vite disa prej juve ndoshta do me shani po kto jan ndjenja te pasterta per kete person nuk du me nda nga gruja djali por tash po tham sikur te ndahej ky vet me deshiren e vet dhe te me zgjedhte mua por ky me thot ty te du me shum se grun edhe kam me te knaq ama prej grus sun ndana ky djal nuk del nga zemra jem si at kangen e shyhretes po nuk osht nafaka jem kthema o zot kohen kur se dija qe eshte i martuar e un kok e kemb e dashuruar ne te.qfar keshille me jepni ksaj anonimes miq.sepse nuk jam person qe i baj keq askujt veq e zez e vetes time te ngrat smuj me zgjat me shum me shkru sen sme ka mbet jo sen smka mvet perveq ksaj dhimbjes dhimbjes qe don mem tret kush ka pak mirkuptim a mund tme keshilloj lidhje me kete pune a o ma mir ky me nda nga gruja e me bashku me mu gruja tij le te gjen nje bur tjeter.se zemra pom qan.