fbpx

Burri me tradheton me "Burbuqen", sherri i saj ma theu doren mua dhe djalit kemben...

Burri me tradheton me “Burbuqen”, sherri i saj ma theu doren mua dhe djalit kemben…


Burri me tradheton me “Burbuqen”, sherri i saj ma theu doren mua dhe djalit kemben…- Pershendetje jam nje grua 41 vjeq jam nan me 3 fmi por po kam deshir ta shpijegoj nje histori timen ju lutm anonime sepse ndoshta e lexon edhe bashkshorti im e me dit qe ju kam shkru me tranon para 22 viteve u martuam pas 4 vitesh burri filloj te me tradhtonte me Burbuqen ku un si 23 vjeq nuk kam kuptu asgje por filloj te me tur**** per dit mu dhe dy djemt e mi por un nuk disha pse esht tu e ba ket gje dhe nje dit ishte e shtune ne vitin2006 ku ne mbremje aj sdinte si te dilte me shfalerken e ti un isha duke ushqy djalin e vogel aj filloj pa sagje e god iti djalin e madh 5 vjeqar ku ja theu kamen kur u qova me nda mu ma theu doren duke me god itur dhe nuk me la ti lajmroj familjaret por vazhdimisht na bojke presjon na dergoj ne emergjenc ku me kerrcnoj veq ni fjal e fol ko met lendu aty na shtinen ne gipc mu doren kurese djalit kamen sepse te dyve na i kish thy tu na godit te nesrmen me thirri motra ne tel un i tregova ajo mori babin dhe shkoj ne polici e lajmruan erdhen ne shtepi policija e arrestuan aty aj mbajti 2 muaj burg un me fmi ne shtepin e ti ku motra e ti me bojke presjon e krejt familja hiqja padin per hater te fmive u detyrova ja hjeka padin por aj pasi doli nga burgu i tha B nuk po mundem me prish familen per ty sepse aty kish kuptu qa osht gruja e moralshme dhe shfalerka e cila veq duke i ndrru frajerat por ata as ni her nuk i kishin shkput kontaktet gjithmon tu fol ne msn ne vitin 2007 ajo e gjen nje frajer te pasur dhe martihet me te kurse me burrin tim duke u shfalerat neper parkinge te liqeni i gerrmis e ku ka mundur un u punsova dhe as nje her nuk kuptova asgje sepse isha pa djallzume dhe e mora nje dado me mi ru fmin kur nje dit ky pisi e kishte thirr nje qik te agjes dhe i kishte than thuj ti e kom shoqe e kish pru ne shtepi ku kish pi kafe me burrin tim e ish knaq muhabet kur erdha ne shtepi me tregoj puntorja ka qen nje kur, v u knaq muhabet me burrin ton edhe qika e agjes te burrit tem tu nejt me ta me mbulu ket qenin e at kur,en qe kurr nuk ju hjek burrit tem edhe pse u matu u nda e ka lshu burri me gjith qik ajo prap tu majt kontakte me burrin tim ku shum her u mundu mi than e kom vajzen me ty e jo me burr por prap ku,va u martu edhe e ka bo nje djal por burrin tem tu e dasht marrzish ku prap kan dal ne nentor te vitit2021 ku ky qeni i pa bes filloj apet me bo zullum ne mu dhe tu me than e mar tjetren ni kam pret gojen ma kqyr ajo por filloj mem ngjit fjal edhe un nje dit e kuptova se e pash msn tu shkru me te embajta men emrin dhe i thash B tranohet por ty a shko mere se ajo edhe me pleq u q..per pare veq i ndrron perikat edhe veshen aepse kush ka qef i hyp po ajo tu majt ymyd ne burr temin jo qe e du ket pis ma se me ka shkatrru por hatri i fmive rri me te sepse tash djali pom del zoti dhe i tha babes te vet djali im ma prek nanen me dor edhe nje her ki me pa se ti je pis e di qa na ke bo neve maltretime per at ku,v qe ka sillna e mallkoj B.A kta dy kurr dit mos pafshin qa kam derdh lot un e fmija e mi qa kemi perjetu e qysh jemi maltretu ku as nuk um loshke as sme majke veq i madhi Zot mart hak per mu e fmit e mi.