Nese s'ja arrij Une me bo te knaqt Burrin tem, ma e lumtur do te isha qe Ai te behet bashk me ish femnen! | Histori Të Jetës

Nese s'ja arrij

Nese s’ja arrij Une me bo te knaqt Burrin tem, ma e lumtur do te isha qe Ai te behet bashk me ish femnen!

Nese s’ja arrij Une me bo te knaqt Burrin tem, ma e lumtur do te isha qe Ai te behet bashk me ish femnen! – Prsh e kom nje hall Jam e martuar dhe jam mir por problemi osht se kam qen shum xheloze ne fillim por me kalimin e kohes kaloi por ne at ko sa kam qen xheloze kam zbulu ca gjona qe nuk me kan konvenu shum mirpo u bë , skam dit per burrin tim qe kish qen nje her infejuar dhe nje her i martuar etj.. ne fillim nuk i kam dit ndoshta nuk e kisha pranu por mbasi u martova e Doja ishte vetem nje e kaluar e Tij dhe mbase e kam kuptuar mbas nje kohë mduket qe ësht pishmon jo pse me ka por ndoshta qe e ka len ish gruan sepse e km zbulu qe shumher rrin ne kutime her her ndegjon keng vajtuse kam zbulu tu e kshyr msheftas por nfillim kam bo prbleme kur e kam zbulu por gjith mka thon sikur ty Askend nuk e du ti je diqka tjeter nga tjerat nuk te ndrroj me Askend mirpo Fjala e nji mashkullit nuk besohet dhe shum kur kalojm nga vendi i ish te gruas Burri nuk ma lshon doren por rrin ne mendime hupet nuk e di pse edhe kshyr shum dhe e zbuloj prap qe e kshyr nfb por i fshin. Nuk ja kam permen per kohen e fundit se spo du me ja shti nkry Un Jam ma e lumtur nese burri im mbase nese e dashuron pse nuk kthehet t’bohet bashk me at une nuk i pengoj. Kam qef mu kan i lumtur nese sja arrij une me bo te knaqt me mua osht i lir dhe i kom thën por as nuk heq dor Nga un dhe jam e sigurt se e don kam degju që jan dasht shum une nuk them se nuk e du qe them mu bo bashk me At por pse me vujt mendjen dikun tjeter e trupin tek un kjo osht arsyja edhe pse nuk Bohet më qe tjen Bashk tek ata ka perfundu gjithqka mendoj por pse vun at her pse e mendon e kshyr dhe interesohet per at sa kam degju un mendoj kshtu nuk edi se qfar zgjedhje me bo qe me dit sigurt sa dashuri ka ne mua Tani dhe a e don At qfar mendoni ?? ngsnjeher mendoj te iki ksoj Martese nuk jam keq nuk jam tu hek jam mir por kjo me pengon qe mendoj se ka dashuri Fallxo me heret kur kam folur per kto tema gjithmon ka ik nga tema ska dasht te fol asniher kur i kam lyp shpjegim dhe kang vajtuse nenstop dhe tu e shiku ne fb dhe shum gjona ce nuk kam mund te shenoj ca mendoni ju e kam gabim apo osht ashtu sic them qka te bej ??