Burri ma shume kqyr seriala se sa qe me kushton mu vemendje, kur po vjen puna me flejt bashk Ai me... | Histori Të Jetës

seriala

Burri ma shume kqyr seriala se sa qe me kushton mu vemendje, kur po vjen puna me flejt bashk Ai me…

Burri ma shume kqyr seriala se sa qe me kushton mu vemendje, kur po vjen puna me flejt bashk Ai me… – Prsh te gjithve dua me u shpre pak dhe un per jeten time deshta te them kam probleme me burrin tim normal si qdo qift jam ne gurbet dhe jetoj vetem me burr dhe vajzen time mungon cdo sen ce i duhet ni femre ne rrall te par asht Dashurija ne fillim kam nga shum mbas burrit tim por burri im gjithmon ne rrall te fundit mka lan shum anash cdo her nese i ka thon dikushi dicka gjithmon i ka degju por kur u be fjala per Mua asniher sma ka vur veshin as sme ka degju kur kam qen larg ti e kam thirr sdisa her ni her ma ka hap i kam dergu sms asniher si ka lexu nuk i intereson asnisend oer mu tasht e kam gocen tem jam e re nuk kam as shoqni jam e vetme dhe shum merzitna ktu nuk kam as familje e dua nje pun apo per gjuh te shkoj edhe pa e pas gocen nuk u interesu por as tani nuk me ka lan te shoqerohem me askend un ktu ne shtepi vetem bej punt shtepie mirem me femin tim por nuk i kushton vemendje as cikes jo ce isht i dalt ose lendupon tani mas shoqeris por mbrapa me mentslitet problemi osht ce as me mus nuk del a ësht ne rregull te ri kshtu um mungon dikush te shprehem ti kaj dertet e mia e dua vetem ne shoqe ta kem ne vend te motres nuk kam as motra as vellezer as askend por nuk ari te kem as shoqeri ndoshta ma bon vetem qe rri kshtu e mbyllur ndoshts per at arsyje nuk ka interes se ndoshta kur te kem nje shoqe e te dal ndoshts i kushton vemendje me dhum jetes tem se ska as gjelozi normalisht se jam e vetme e pa shoqrusr me askend dhe qdo send e ka te perbashkt me mua qdo sen qe e boj i tregoj dhe nese dal deri ne market per me ble diqka , shum po merzitna nuk e kam mendu asniher nje jet kshtu nuk e di cks me bo kom dasht para nje viti te ndahem mka rraf e kam pas qdo sen me fakte por nuk kam marr gucim me shku ne polici sepse skisha rrugdalje ndoshta sja kisha arrit me nejt ktu ku jom ndoshts me kishin kthy ne kosov por as nuk kisha kuxim se e dojs por edhe Femin ndoshts sja kisha arrit me shiku se ky osht ma i zgjuar dmth shum ma i provum se un ka goja din me fol por edhe kshtu i din ligjet din edhe me ta dredh un kto asnisen sedi por edhe po ti kisha dit ligjin ndoshta skisha mujt me bo sepse e kom dasht per me ni an as smuj me lendu ne rregull po pse un gjithmon kom bo gjithqka per të plus e kam duru me malltretime e pse ai asniher nuk bon mir per mua ka bo fslcefikime me dokomente ka nenshkru me emrin tim ka mar sene mka shti borgj shtet pa dijen tem kur e kam kuptu shum von neise mu ka dhimt kam thon do i lajm sbashku kr te punoj dhe un por kur vjen dita ce un tbohen tamam gru e tina ti cajm hallet sbashku shum distanc man dhe pse rrin ne shtepi vetem rrim ne tel ose serial kshyr shum mu spom duket jeta interesont kom vendos me majt distanc me to ndoshta un tu i shku shum mbas ti ai ka ber kshtu e tani kam fillu te mbaj distanc te rri larg tij dhe te mos interesona shum per to dhe kur ka kerku te flej me mu nuk e kam pranu ce sdisa her jam tu e largu ndoshta e kupton ce osht gabim nuk e kam askend ktu se ta kisha ps dhe dikon kisha fillu te dal pak ma shpesh per kafe ndoshta e kish kuptu ce jam tu largu kshtu rri e qet nuk jam zullumqare i kshyri qiken laj pastroj ri as nuk i afrohem ma sikur perpara por deri em tani nuk ka pas kurgjo ndryshim ndoshta so tu e kuptu qe jam tu majt distanc so tu e kuptu mungesen tem jam shum du merzit qdo nat shum her qona edhe kaj mbasi tflen dhe qika dhe ai un vetem kaj per me ni An nuk po mundem me ni jet keshtu por nga ana tjeter nuk kam zgjedhje dhe te tjetra an ndoshta dhe e du por kam urretje ndoshta i ka bo gjith kto vetem ce i kam shku shum mbas nonstop e kam thirr kur kemi qen te fejum i kam shkru nonstop sepse kisha deshir te foli ai asniher nuk um thirrke jo ce si kam lan rast se kom provu qe mos ta thras por ai veten ni her ndoshta mka thir ndoshta edhe jo nuk di por edhe tani mbasi e kam lan te qet se shof ndonje ndryshim qka mendoni ju si tveproj ky kur kem cen te fejuar mthojke pa ty smundem te jetoj te dua vetem ty kur isha nervozuar me at po nese ni njeri te don tpakten te thir me ta degju zerin bon dicka qe tshtin me dasht une mundona ta du nuk du me kshyr dikan tjeter po po du mem kshyr edhe ky mua sikur un At qe tme boj me dasht te jet pak Romantik po asnijer nuk ka ber gjeste interesant mem shti me dasht ce mi kujtu momentet sbashku se di dyqysh jetoj me at por sikur tmos kem nje Burr dhe i kam then sdisa her kushtoj vemendje marteses ose pse nuk Ndahesh mbase je kshtu Gruja nuk te duhet kur grun tande ciken tonde nuk e knaq a vetem kur tvjen puna ce duhet me fljet at dit mer me te mir dmth 2/3 here ne jave si te mos kem burr e ni dit valla pot te dua kjo nuk eshte dashni per mendimin tem qka mendoni ju si te tveproj un!