Nese flej me to dhe e hupi virgjinitetin, mendoj qe familia at'her m'lojn mu bo me to bashk! | Histori Të Jetës

virgjinitetin

Nese flej me to dhe e hupi virgjinitetin, mendoj qe familia at’her m’lojn mu bo me to bashk!

Nese flej me to dhe e hupi virgjinitetin, mendoj qe familia at’her m’lojn mu bo me to bashk! – Ju lutem pa emer! Edhe un si gjdo tjer nkit faqe po du me trregu historin teme edhe mem jep kshill pa ofendime. Jam 18 vjeqare qe jetoj ne Norvegji ktu jam le e rrit ton jeten. Kur i pata 15 vjet si gjdo ver pushimet i kem bo ne Kosov edhe un jo qe po livdoj veten por shum jam qik qe livdona prej tjerve… Veres u dashurova ni djal nga i njejti qytet edhe ai mkish pas gjet ne fb e mja nisi tum fol e kshtu u dashurum e 2 vjet jem taku gjeth. Po familia jeme sen skan dit deri sa dikush qe ska shpirt jan shku e trregu mamit qe vajza jote po fol me ni djal e trregu krejt. Ai djali i ka 18 vjet edhe banon veq 6 min pi meje me kerr shum ngat banon. Un 2 vjet me to kesh e i kalum super kto vite qdo dit qdo or folshim. Masi e mur vesh mami mu mka mar e mka bo 100 pyetje e mu dufke mi trregu krejt. Familien e ti nuk pe livdojshin shum po un spo di qa ka lidhje kaq shum a i livdojn a jo kur un at djalin e du e mdon? Djalin e takojsha msheft nkosov delsha rrisha me to e krejt. Babin nat koh e kom pas ne kosov per biznes qe ka atie ky djali u shku i ka thon prindve qe nona vet e ka nxon tu fol me mu e so ka din qka me ba. Besomni kurr ma keq sjam kon edhe nashta jam e re e ju dokna ala fmi per shumicen po kerkush se din se qka kom perjetu nzemer. Neise baba i djalit e thirri baben tem ntel e e kan lon mu taku me fol. Ata kan fol babi su kon ndijeni sen kur jam kthy pi shkolle mu mka thirr babi skype e ja nisi tum thon : qika jeme je e re ai so djal per ty a dan me bo sene qka sti fal familja. Mtha nese dan me pas bab e non nigona nese jo ndrysh ka me dal. Un kajsha sa mujsha e tani mtha qitu nersy teje pi thirri ata pju thom qe qika jeme sfol mo me at djalin e kshtu. Djali shum mu ka idhnu se un edhe e dojsha edhe u tutsha prej prindve shum ma paten shti shum tuten kta shum em mdojn po kur ndodhi qiky rast mu kan idhnu shum qe skom kallxu fillim e kta mem msu me kshillu per a o djal per mu a jo. Neise ai djali shum mu ka pa idhnu pata fol edhe 2 dit masi ndodhi qaja pun pata fol msheft. Ai ka pi alkool 1 jav veq u ndi shum keq ka kajt nzo kur folke me mu ntel mthojke pse pom len prind smunen me ta ndal dashnin nes em don me zemer.. dyt kajshim sa mujshim. Neise sfola me to mo ni koh tgat nja 4 muj e ma shum po ai apet su dorzu mka shkru apet e qdo dit mka thirr un e du po spo muj spo du me prish familjen per to edhe pse e du me zemer e kurr ska mem dal se o i pari per mu qdo dit po mfol tash un apet jam ka gaboj ja kom ep edhe ni shans mu kon bashk po foli me to e du skom qa baj e di qe sko me mujt me harru kurr edhe qe familja kurr skan me pranu ju lutem ndihmoni. Nese veres kisha flejt me to e hup virgjinitetin a mendoni qe familia at her skan qa bojn e mlojn mu bo me to bashk ju lutem epni kshilla.