Po dojm me u feju por ish e dashura e tij na ka hy ne mes, para meje e thirri ne telefon dhe i tha... | Histori Të Jetës

me u feju

Po dojm me u feju por ish e dashura e tij na ka hy ne mes, para meje e thirri ne telefon dhe i tha…

Po dojm me u feju por ish e dashura e tij na ka hy ne mes, para meje e thirri ne telefon dhe i tha… – Pershendetje juve. Desha ta shkruaj historin time jam nje vajz 22 vjeqare. Kam qen lidhje me nje djal e kam pasur publike dmth jan kan ne dijeni te gjithe ..kemi pasur te fejohmi e krejt..por para se me u feju te dashurin e ka thirr ish femna e vet ne tel e kshtu edhe nderhyjke ne lidhjen ton. I dashuri im edhe me ate e ka pas publike por jan ndar pastaj me mua..ajo kur ka mar vesh qe ne po dojm mu feju ka hy mesin ton..une fali namaz njashtu edhe i dashuri.. Dyqysh mue shum Allahu mka sprovu me ksi sene jo qe kom pas une shum frajera mos keqkuptohmi por kam pas edhe 1 lidhje fiks kshtu edhe e njejta histori.. Mirpo tash une kom fol me ish femnen e ktij se desha ta dija se qa o ka perzihet kush ktu po rren deri sa ajo ka rrejt dicka shum rond edhe e pyta te dashrin a ke thon tha jo edhe e ka thirr ntel sy temin i ka thon gjithqka nejse. Tash ku osht halli ime. I dashuri mu ka distancu nifar forme edhe mthot qe so i vendosur per kurgjo i thom mos ajo i ka fajet qe tka thirr ti ka ngjall ndjenjat o diqka me thot jo pasha Zotin po ti pi bon do gabime pom ftof une tdu e krejt po spo muj qaq shpejt me vendos. Une e thirri e i shkruj edhe ai nuk sillet keq me mu asnjeher mem shajt o diqka ose mem injoru qaq amo nuk em thirr shum kur une e thirri shum mthot tlutna mos i permen gjith qito sene qa kan ndodh spom jep hapsir me mendu. I kom thon po du live mi fol kto sene mka thon okey. Edhe tash kismet du me lon tqet disa dit jo shum se smuj spaku 1 jav edhe masnej me dal takim. Deshta me ju pyt a osht ma mir me lon pak hapsir ai me mendu amo knej po kam shumm frik se gjat ksaj hapsire po ftofet ma shum e spo du me ndodh kjo se shum e du edhe e di qe mdon. Amo knej pom ngushllon fakti qe kur ta shoh nifar menyre ndryshojn senet per t’mir inshaAllah… Qdo koment qe e beni faleminderit edhe ata qe tallen me vuajtjen e tjerve inshaAllah i sprovon te gjith taj e shohin se so qaq kollaj.