Ne prezenc te femive Gruja e pranoj qe e don jaranin e vet, ate moment e qita prej shpis por... | Histori Të Jetës

Ne prezenc

Ne prezenc te femive Gruja e pranoj qe e don jaranin e vet, ate moment e qita prej shpis por…

Ne prezenc te femive Gruja e pranoj qe e don jaranin e vet, ate moment e qita prej shpis por… – Pershendetje jeni faqe e mrekullushme, me tradhtoj pas 14 viteve me ka tradhtu edhe me heret po nuk kisha argumet te mjaftushem kurse tani e pranoj edhe vet, jetoj danimark kam 4 femij  dhe un i kam femijt nuk ja dha kurr se ajo nuk mendoj per femijt e vet pasi e zura duke fol me jaran e pranoj qe e don ne prezenc te femive, e qita nga shtepija beri ku**** prap familja e mbeshteten plus me kercenoj vllavi saj pastaj dulen vllazrit e mi ja maltretun vllavin un jam anku disa her te familja saj ata gjithmon e kan mbeshtet at ku**,  ajo kishte fillu moti te me tradhtoj me tregun motrat qe i kishte thirr dhe kish than qe du mu nda me vllavin e juv nuk shkon jeta keshtu vetem pe pres paraporten e danimarkes e nuk e kena dit qe i kish hi dreqi ne bark po falenderoj Allahun qe me ndimoj e zuna, po te familja saj eshte gje normale kjo pun 4 jetima i kan lan, femijt me mbeshtesin mua shum nuk e dojn nenen e vet me pa me sy se jan te mdhaj e kan kuptu kush eshte fajtor dhe e kemi nje jet te mire, ju them te gjithve keni kujdes me kon martoheni dhe kujt i ben femij, kur e pyta pse ma bere ket me tha je xheloz shum un isha xheloz se ajo u sillke shum keq me njerz te huaj, dua ta di nga ju a kam bere mire qe e kam largu nenen prej femive a e kam gjynah. Me falni se e zgjata. Postoje nese ka mundesi flm shum.