fbpx

Ne jete jam lenduar aq shum sa me beri te kuptoj se ne jete gjithqka qe kam eshte vetem vetja ime, jam lut per ty jam kujdes per ty, ni sen mos sen mos e harro kurr se...

Ne jete jam lenduar aq shum sa me beri te kuptoj se ne jete gjithqka qe kam eshte vetem vetja ime, jam lut per ty jam kujdes per ty, ni sen mos sen mos e harro kurr se…


Ne jete jam lenduar aq shum sa me beri te kuptoj se ne jete gjithqka qe kam eshte vetem vetja ime, jam lut per ty jam kujdes per ty, ni sen mos sen mos e harro kurr se…-Hej njerz hej histori po shoh e po lecoj shum histori un jam ni vajz 23 vjeq ende se kam gjet fatin jetes e du jeten me jetu pa qen person i panvarun nga askush ne jeten time kurr shoqe se pata sepse gjithmon me lenduan e me lan ato kurr nuk me dashten ne jeten time kam ber gabime shum njeri prej gabimev ne jet eshte ti besoj gjithkuj ne jet kam besuar shum shum jam lenduar nga lendimet qe me dhan njerzit u merzita shum kapa veten ne duar dhe po studioj jeten po studio mendimet per te ardhmen punoj pa ndal vi ne shtepi ludhur dhe kry punt shpis ne jet u lendova aq teper se ajo lendim me beri te kuptoj sepse gjithqka qe kam ne jet esht vetja dhe vetja jote esht aty per ty sepse askush tjeter ne jet mos harro kurr sje ti dhe vetem ti ska tjer mos beso mos dashuro mos lendoni un kurr se ktheva dikuj ne te njeten menyr urrjetjen dhe ata qe me lan un i deshta edhe me shum ngaq nga dashnia tepert largohet njeriu njerz ky sms osht per juve qikav qe po thuni sun vazhdoj jeten pa ni mashkull ekam dasht mashum se veten po vertet kur don dike meshum se veten e harron edhe jeten te mungon koha te mungon ora te mungon daljet thirrjet e te mungojn grindjet telfoni me ska vler pa personin zemres nu notifkejshen met ardh menon se o ai ose ajo sepse dashnia eshte helem ne rrug te duken kalintaret sepse ashty aty ne qdo njeri te perngjan ne qdo njeri duket se po flet kthe koken dhe shikon ne qdo mengjes pret thirrje por esht bosh ne qdo mramje pret thirrje por esht kot un isha ne deprison po flet njeri i coptuar i grir nga njerzit vetem 23 vjet jam lendu sikur ti kisha 30 me dhemb zemra por pash se njerzit per te cilet qaja per te cilit rrija zgjuar vuaja qaja pija cigare dukej qe po vdisja nga dhimbja sot po flas si ni person cili kuptoj se ne kete jet je ti ti dhe vetem ti un kuptova se askush ste do kuptova se askush ste kthen dashnin njejet ket histori nese shen personi zemres i tham sot jam mamir me ke msu qysh me luftu po punoj bile ne pun pot harroj po vi shpi po menoj po tham sa shum te kam dasht ni mur me pa dasht aq sa te kam dasht un ty kish qel lule e ti sma dhe kurr dashnin njejt jam lut mir per ty jam kujdes mir per ty ni sen mos harro se ky person te ka desht me qeliz njerz mos dorzoni jepni koh vetes luftoni merreni ate qe doni kush do te ik nga jeta juaj hapjani deren . Mfal se kam tepruar.