Ndoshta pse un i kam nderru gjdoher frajerat,Tash i dashuri im po me tradheton dhe... | Histori Të Jetës

Ndoshta pse

Ndoshta pse un i kam nderru gjdoher frajerat,Tash i dashuri im po me tradheton dhe…

Ndoshta pse un i kam nderru gjdoher frajerat,Tash i dashuri im po me tradheton dhe…- Mirmrama anonyme ju lutna Edhe un deshta me nda historin ejetes bashk me ju jom nje vajz 21vjeqare jetoj ne gurbet jom kan ni vajz qe skom pas kufi i kom ndrru sa kom dasht e kom shiju jeten maximum me tzi e me tbardh tulifar race su kon problem kjo pun pr mu as nuk jom katunare si do shqiptare qe thojn un sboj frajer pa u martu nuk jom une prej atynev hiq as 1% me ni fjal jom knaq gjithmon ne jet bile kom pas pun edhe me do vip nkosov qe dalin ntv gjdo dit edhe besa do jon te martum e kan familje edhe gjdo femer i ka anderr mi pas nshtrat e un i kom pas cilin e kom dasht mos tju vjen inati me kritiku tash po du me tregu histori ntem qe po mndodh edhe po vuj prej ktynev mendimeve, para 3 vjeete u njoftova me ni djal e sod e 3vjet ai ukon personi i ondrrav tmia gjithqka mkan bo ai gjithmon ja kum fal tonat tzezat gjith jom bo kishe nuk jon tverteta deri sa e pash me syt emi tum tradhtu dy dit nuk u ardh nshpi mshkrujke thojke jom te ni shok e kom ni pun u bona kishe po i besoj se nuk mujsha me mendu qe ai bon diqka keq mas dy ditve e pruni ni femer te dera une e pash krejt nuk pata qka me bo mdulen lot bertita po apet e majta vetin ika shkova ndhom mos mu bo emadhe erdh te un tum vet qka kom ithash tlutna lemrahat dil nuk du met tpa nuk du me dit kurgjo per ty i kallzova qe e pash u munojke mem thon jo nuk osht e vertet ani apet u bona e fort kishe po i besoj se dojke men lon mu fajtore se po ja ngjes i kallzova mamit vet vllaut vet qka mka bo ato jo nuk osht e vertet apet une metsha fajtore nuk edi ja thash do kushtet per mu kon apet bashk se eduu shum enuk muj e jetu pa to eprej asaj dite mo nuk po muj me ibesu jom ftoft shum prej tina nuk edi qka me bo une ekom familjarisht me to kemi pas mu feju po kur e pash qe ma bon qato joo nuk mujta me thonn po nuk po i besoj qe mdon edhe une mo boll e kum fal ekum duru amo qeto sun po muj me paramenu kaniehr po menoj nashta pse i kom bo krej senet para se me i bo me frajerin tem po mtkhe then tash krejt tkqijat se un jom kan ni femen qe ska pas stop kerkun me jav te tera kom bujt te frajerat e mij edhe skom dit mu kthy te shpija tu u knaq her me njo e her me njo se ktu ngurbet osht ndryshe del knaqesh me dikon po nuk e hapin gojt si shqiptart me tkqyr me synin e kurvees ktu nuk je kurv eq pse flen me dikon qe tpelqen po na shqiptart e prapambetun i kena kto pun edhe menime palidhje mfalni qe ekum zgat kaq shum kallzonum ju akishi mujt me fal ket tradhti edhe nuk po edi qka me bo ju lutna kalzonum nese muni mem ndimu Faliminderit per mirkupti