Burri me tradheton me nje turke,Un po mendoj te ja kthej tradhetin me djalin e... | Histori Të Jetës

Burri me tradheton me nje turke,Un po mendoj te ja kthej tradhetin me djalin e

Burri me tradheton me nje turke,Un po mendoj te ja kthej tradhetin me djalin e…

Burri me tradheton me nje turke,Un po mendoj te ja kthej tradhetin me djalin e …-Anonim ju lutem.Jam nen femijesh dua te tregoj dhe un historin time.Kam 12 vite martes dhe un si gjitha martesat ne fillim ka qen mir ose mund ta quaj mir pasi e doja dhe ja beja qejfin vetes,sepse jetonim me familje te burrit dhe burri im ishte i pa pun por gjith kohen s’ishte ne shtepi vetem ne mbremje vinte,dhe kur e pyesja vazhdonte me ato mashtrimet e tij qe i besoja sepse e doja .Por erdhi dita ngelem vetem me femijet tan,tani u zbulua fytura e tij e vertet luante bixhoz merrej me femra tjera saqe kur une ja zbuloja dhe i kerkoja llogari se perse kur ke grua dhe ke femije ai normal qe nuk pranonte ,ne tel i shihja mezazhet e femrave dhe thojke qe si njoh e thirrnin ne tel folke afer meje me to thojke po baj hajgare me to se jan femra rrugash .Vazhdova mos ti besoj i thash pse ne tel timin nuk me vjen asi sms gabim pse mua sme therrasin gabim sepse un jam gjith diten ne shtepi ,po dhe po dala njejt do jet sepse kam karakter dhe jo i pa fytyr si ti .Kishim probleme une vazhdova ti mbaj inat po ai nuk duronte se ishte mesuar te me genjente dhe kerkonte me deomos qe te permiresonte mardhenjet me mua un nuk pranoja vazhduam te ziheshim kuptohet dhe un isha e tencionur flisja perqart dhe me rrahu sa dhe sot i vuaj pasojat sepse me ka len 1 gjymtyr te trupit sakat.Doja te ndahesha po ku te shkoja sikur e dini dhe ju sa mbrojtje kemi ne dhe sa kushte na ofrohen isha e detyruar ti nenshtrohem fatit dhe te jetoja per femijet e mi sepse skisha rrugdalje tjeter.Jeta vashdonte perseri kerkonte falje kur me shikonte si me kishte bere dhe i pranonte gabimet dhe thoshte sdo e perseris kurr dhe qe do kujdesem per ty dhe femijet,por sa mu hiqen vredat vashdoi te njejtat gjera perseri.U larguam nga vendi erdhem ne mergim ky i njejti perseri luan bixhoz po ti jepet mundesia merret me femra po ktu asht ma vezhtir se nuk jan si atje qe shiten per 1 provim .Kam pas dhe ktu probleme me te me kan keshillur te ndahem prej tij por nuk kam pranuar sepse jan femijet ata qe pa mar parasysh se si sillet me mua kerkojn te jemi bashk dhe mundohen me gjith shpirt kur ne kemi probleme qe te qetsohemi ,dikur kerkoja ndarjen por se kisha mundesin tani e kam mundesin dhe mbrojtjen nga shteti por nuk e bej ndarjen per hir te femijeve sepse me dhimbsen se jan shum te lidhur me te .Jemi dhe pa letra presim qka do behet me neve
per momentin jeton larg nesh dhe pret kthimin per ne atdhe.Vazhdimisht jemi takur dhe pse ne largesi po arsyeja qe shkruaj eshte se gjat kesaj kohe e kam hetuar qe me ka tradhtuar,i kam gjet vidjo ne tel ne nje video e kam par kur bente mardhenje me nje turke dhe i thoshte se nuk e dua gruan por ty sigurt kishin qen te dyte te pir sepse kishte sjellje te quditshme dhe vazhdimisht kondoma xhepave ,kur me mue si perdor .Une jam familjare e rregullt qe pa mar parasysh qa ban ai as mendja nuk me shkon te tradhtia,por jam duke mendduar ksaj here me ja kthy tradhetin ajo turkja e njoh shum mir sepse jan koleg dhe e dashuron nje djal te cilin besoj qe do mund ta bej per vete ket e kam vetem ne mendje ende nuk e kam vendosur po dhe kjo situat po me shqetson kur e di qe ktu me tradhton edhe pse qdo jav takohemi, po kur te kthehet ne vend te tij .Me shkon mendja te ndahem pergjithmon se dhe ne ket situat qe jam faji i tij eshte duke perdor dhun,ju kisha lut naj keshill kush asht provu si une se kjo gjendje po me vret .