Nanes tem s'du me ja pa syt kur te martohem,jam sherbetorja e saj,nuk kam asnje te drejte dhe... | Histori Të Jetës

Nanes tem s’du me ja pa syt kur te martohem,jam sherbetorja e saj,nuk kam asnje te drejte dhe…

Nanes tem s’du me ja pa syt kur te martohem,jam sherbetorja e saj,nuk kam asnje te drejte dhe…-Pershendetje du mee ja nis me tregu historin tem po qe nuk oshte diqka per lidhje dashurie osht ne lidhje me Nanen tem,me than vallahin tulifar nane ka nkit bote se e di ju komentuesit keni qef kapak me lshu gu e me gjyku po tishit kan ju nvend temin vallahin njejt ja kishit baa a a se so leht mu rrit me ni shpi ku ka dallimeee veq pse je femerr osht kaatstrof ndite sodit me ba me ja shti lapsin ma tngat kaniher e ki qiken se djalin e une nkit rast e kom pas qishtu ngjarjen qe mu absolut sem ka ba kush hesap veq pse jam kan femen bre khaaa. O qfar tmerri kam perjetu une nshpin teme menja sjau merr qata edhe po ju shkruj juve qe me dit se qa o me kan femer nkatun besoni ndaq jo njerez tnenqmojn nen vlersojn veq pse je gjinise femrore e jo mashkullor Djemt i qojn nhane a na femnat duhet me hek se qikeeeee ska kuptim anej knej tlodhin tu tba pytje kur po martohesh e qa ki me ba kur tmartohesh e qisi sene kha kha shpirtin ma hangren a menja sjau merrrr ncncncnc. Une tybe e di qe nashta shprehjet e mija sjan gjith tmira am vallahin prej zemres tplast ju shkruj juve se ska njeri ska qef me dasht nanen tem ama me ni nan qe e kam une ishallah as boten nboten tjeter se shoh hendeeeee se katilesh u kan hon e vakt e don vallahin parameno ma bajke mu qu bonja vllaut buken se une skam vakt gjith mka shkel tu mthan mu hajt ishalla tmer najkush se sje per dere thuj e tu mthan qa snjo e zez a vllaut tem ja bajke ta han nana syninnnnnn tka nana shpirt tka nana gjithqka uuuuuuu bre sdi qa tkoft gjith mka ul me fjal tu mthan ma mire te kisha ba ni lop bile mkish qit tamel se sa qe tkam ba ty aaa. E din sa keq o me nij nanen tane qe tka pru nkit dyje tut than ashtu bre ma mire mos te kisha pas gjall hiq. Plussssss mlyp yzmet ka tsillet bone kta bone ata kurr skisha pas pa ksi njeri tsmut asi njeri qe ymrin ta han edhe ta bann jeten egjel. Vllaun e lejke me flejt sa kish qef edhe plusssssss kur e gjet ky femnen qfar pritje kha khaaa a une kur u bona me dit me dasht dikon veq ma bajke boll mshele ulu shuj se sban ai so per ty. O ashiqare bre ban dallime veq pse aj e ka mes kamve e un e kam nball paramenoo edhe plus e ndikoj edhe baben u bana sherbtore nshpi teme pa e pas njet a ke nij najhere more ksi far poshtersie me ta ba dikush ncncncnc o ajo ska ven as nxhenet as nxhehnem se knej ka ba mire me vllaun e ka rujt si syt e ballit po me mu u hi ngjynah qa snjo e zez mka pas than sdu as kur des me ma permen me than bija e filanes kur tem knon hoxha a mbeson qaq qe ja kam mar inati du me ja hek kto shprehi qe si qika si djali moj njejt jemmm menxi spo pres me u martu e mos me ja pa syt kurr ma smujta me ja dit vleren vetes si njeri kurr po gjithmon me ka ul e nuk me ka respektu kurr, qa me ba? Qysh po thuni ju????