Kur e kuptova qe eshte i martum s'doja me jetu me,por prap vazhdova lidhjen me te,gruaja e tij mbet shtatezen dhe... | Histori Të Jetës

Kur e kuptova qe eshte i martum s’doja me jetu me,por prap vazhdova lidhjen me te,gruaja e tij mbet shtatezen dhe…

Kur e kuptova qe eshte i martum s’doja me jetu me,por prap vazhdova lidhjen me te,gruaja e tij mbet shtatezen dhe…-Unë kam 23 vjet kam pas shum probleme në familje prind e ndam qe kur isha 5 vjet .sdua të hy në detaje se ka shum mirpo shkurtimisht dua ti cek gjërat dhe dua të mar mendimin dhe kshillen e dikuj se po e mbaj mbrenda vetes dhe dua te plas e te qmendem .jam lidh me një djal kur isha 18 vjet me thirrte ne telefon kemi fol 2 vite ne telefon bised sms per jeten ton.pastaj dola e takova piva kafe mu prezentu me një emer tjeter .me pëlqeu si djal shum i edokum u doke..unë isha shum e mërzitur kisha dhe probleme tjera nëë familje dhe për gjithqka flisja me të dhe e ndaja me të ai më mbështeste për gjdo gjë dhe kur isha me të harroja të gjitha u dashurova marrëzisht pas tij dhe i fala gjithqka timen mirpo krejt rastesisht ishim për kafe dhe erdhi dikush në tavolin dhe i foli e thirri në emër tij .e kuptova që diçka nuk shkon u ndjeva shum budallaqe dhe fillova ti bëj pytje pse etj etj e gjith bota mu shembë ai më qetsoii pak dhe filloi të flas dhe të më tregoj për jeten e tij se kush ishte dhe nga cila familje më tregoj dhe që ishte i martuar dhe kishte një djal por qe do ndahej nga gruja sse kishte vetëm një djal dhe ajo smun të linde fëmi më .u qova nga aty ika nga ai isha e merziuttur shum dhe sdoja të jetoja më kam hy në barnatore kam ble hapa per qetsim 5 pako dhe 3 pako hapa tjer i kam hap i kam pi të gjitha sdoja të jetoja më gjithqka shkontee keq me jeten time i piva ato por më kishin gjetur ne park dikush më kishte dergu ne emergjenc pasi dola nga emergjenca ne shtepi kisha fik dhe telefonin nuk doja qe te kisha kontakt me at përson ..pas disa ditesh e dheza dhe kisha 100 sms gjithashtu thirrje më kishte kerku falje dhe donte vetem një here të më takonte dhe të bisedonte sy me sy me mua .ddola u takova dhe mu betua qe me don ddhe qe do ndahet nga gruja e tij unë i thash sdua unë te jem shkaktare sdua tja di ti qka bën me grua tenden dhe keshtu më mbushi mendjen qe thot të vërteten dhe me kerkoj kohë ti jepja për tu nda nga ajo unë i dhash kohë 1 vit por jo pas një viti ajo kishte ngel shtatëzëne kinse gjithmon me dallavere unë nuk ja fala mora vizen dhe ika jasht vendit tani jam ai më kercnon gjat gjith kohës mua dhe vllain i thot se ajo duhet të më jap llogari muua vllai se di qe eshte i martum as asgjë nuk di sdi qka ti them unë i thash që ka përfundu gjithqka sdu me dit për at përson më ka vdek për mua me zor smundet mem mbajt e tash vllai u ba nervoz shum dhe më tha që nëse ti nuk e do ma le mua në dor kete pune ..po qka të bëj se di më dhimset vllai skam ftyrë ti tregoj që eshte i martum .tani mundohet të më ul posht mua dhe thot gjithqka ai për mua se di qka të bëj a ta thrras familjen e tij ti tregoj që kështu është problemi mos të bëhet kjo punë më e madhe le të më lej të qet jam shum keq ju lutem një mendim pa ofendime se skam dasht kjo mem ndodh .