fbpx

Nana me tha martohu per letra me kusheririn tend, kerkush sdo me merr per grua kur e kuptojn se…


Nana me tha martohu per letra me kusheririn tend, kerkush sdo me merr per grua kur e kuptojn se…– Pershendetje lexues te ksaj faqe. Jam nje ndjekse e regullt dhe shpesh her has histori te ndryshme e falimenderoj faqen qe cdo kush mund te shprehet ne menyr anonim tpakten ti heq prei shpirti at bar qe mban per siper e per tmar mendime ngaa ju.. Qofshin negative apo pozitive shpesh her kur lexojm history te ndryshme ndaloj dhe them me vete sqenkam vetem UN me Halle.. Sot ska njer rehat cdo kand e mundon diqka por krejt Jan te ndryshme.. Sonde I erdh radha me shkru edhe une.. Me kerku mendimin tuaj sepse jam shum konfuze edhe sdi si me vendos e me vepru. Historia ime ska te bej me Dashuri ose problem me vjera.. Hehe me falni e bana si me hajg… UN jam nje vaiz 23 vjecare jetoj ne zvicer studioj dhe gjithcka fal Allahut shkon mir. Kohet e fundit shum e merzitur sepse humba mbretin Tim babin. Por ngadal ngadal po e mar veten tek e fundit te gjith do te kthehemi tek krijuesi Jon. Me falni e zgjata pak po du me hi drejt ntem… UN e kam nje kusheri qe jeton ne Maqedoni Jo qe e kemi kusheri shum te afert po jemi nje gjak.. Ai nga Ana financiare esht shum dobet si nje standrart me rogat e ulta sic Jan maqedoni kosov e shqipri… Pasi shum her u kena ndihmu sa qe kena pas mundsien babai i tij ka bisedu me nenen time dhe gerkon qe ti ndihmojm pasi qe besimin e ka tek ne qe mund ti ndihmojm ne bisedime e siper ka then qe Une me te me vu kurorzim vetem per letra normal sepse subhan Allah aj per mu esht vella bashk jemi ritur. Nga nje an du me i ndihmu nga nje an po kam frik opinion tek ne krejt e dim si esht Une jam beqare jeten e kam para gjithmon ne dokumenta do te figuroj si e divorcuar a do me besoj dikush qe do ta njoftoi per te vazhdu jeten time qe e kam ber per dokumenta apo jo… Sidomos mendimin e dua me shum prei djemve a do kishi pranuara dike si rasti jem shembull… Ju lutem ni mendim pls me falni nese kam gabuar dicka gjat shkr**it… Flm shum per kohen qe keni nda te lexon i historian time edhe flm per komentet qe do mar ndash naj kshill apo ndonje koment si hajg. Ama vertet sdi si me vepru knej po mdhimet vetja knej po mdhimet edhe kusheriri… Mirmbetshi zoti ju rujt te gjithve. Me respekt nga anonimja!

';