M'tha "Hajde te Une se Grun e maltretova shkoj te nana vet", i thash "Kurr s'kisha menu qe i ki 4 fmi"! | Histori Të Jetës
e maltretova

M’tha “Hajde te Une se Grun e maltretova shkoj te nana vet”, i thash “Kurr s’kisha menu qe i ki 4 fmi”!

M’tha “Hajde te Une se Grun e maltretova shkoj te nana vet”, i thash “Kurr s’kisha menu qe i ki 4 fmi”! – Prsh jam nje vajze 25 vjeqe ,jam lidhur me nje djala para 5 vite, jemi takuar ne bazen, edhe ja nisem te bisedonim kemi kaluar shum mir. (lidhja zgjati 3 muaj por sikur te ishte me vite ka qen) Dilshim nenstop ne takime 24 ore flisnimne tel pa u ndar ,aj ishte shum xheloz por edhe une jam shum nuk me pengojke xhelozia e tij e as tij e imja ,erdh ni moment aj me kerkoj fejes une mbeta se mu dok heret 20 vjeqe isha e aj 28, dhe i thash jo njehere pastaj aj me pyeti perse e ke nga familja a najsen une i thash qe jo, por mua me pengojke vendi ku jetojke ai ishin pak me ndryshe pastaj u ndam, U perlam shum i ndajtem kontaktet me biseda te keqia me luti edhe nja nje muaj por u ftofa diqka edhe nuk u takuam as niher as rastesisht, pas 2 vitev nisa ta kerkoja sun e gjeja as ne fb as insta asgje ne numer e shisha nje vajz te vogel viber ,hajt ndoshta e motres ,deri sa gjeta lidhjen me nje shok te tij ne fb i kerkova vetem te flas se ter kohen me rrike ne zemer se e lash ashtu ata te dashuruar ne mu edhe pse u ftofa un aq shpejt kur gjithqka me me te me knaqte ,e gjeta ni lidhje bisedova u qudit mas dy vite si e gjeta pastaj bisedum pak tha jam martu kam nje vajz okej thash mir por vajza ne viber ishte e madhe pastaj e lam nje takim dhe u ben 3 vite U takuam Dulem po ashtu si te dashur se kishim shum ndjenja na per njani tjetrin ne mardhanie dashni, pastaj tha une kam qen i martuar kur jemi njoftuar kam 4 femije me fal, une mbeta se tan kohen tu e menduar si e lash, pastaj tha jam nda me grun zdi sa her ike te nana vet se e kam maltretu se dojsha mzike me fm tjera tu fol pastaj mendova qe te fejohemi sa me shpejt te mos e kuptosh ti qe kam qen martuar, une mbeta thash qaq shum fajtor veten un sa qe skisha menu qe 4 fmi i ke, nejse na mbajtem kontakt prap se une shum e du thash me jeten e grus nuk te perzina na duhemi Me dal se te du shum edhe e di qe me ndjen por deri te baj nje zgjidhje se shum jam fokusuar te aj ter kohen, okej vazhduam biseduam nenstop me foto biseda cdo 10 min se ku eshte e ku jam pastaj ajo kohe qe na jemi kan te ndar aj me fm tjera qe ka kaluar me pengojke se i shkrujshin ati aj thojke vet me ty jam edhe grun qka kam kerkan tjeter zdal besom, por spi besoj hiq jam ndare qe nja jav nuk di qka te beje aj deshiron qe ti shkruaj une une smundem me vjen inat(krejt rreth ksaj eshte se une du e di qe me don me ndjen por aj ka qef une me lut e di qe perlajshim aj me kerkoje ama ket her u largova si pa pik palidhje diqysh tash as aj spom shkrun veq tha bllok ma bane a flm edhe nuk di qka me ba besoni a me kerku a me lan, me kerku po tham e ka familjen mes me kerku pom shkojn ment te aj anej knej).