Mendova se ai me dashuron por kur i dergoj te gjithve fotot intime qe i kemi be bashk, e tregoj fytyren e vertet... | Histori Të Jetës

Mendova se ai me dashuron por kur i dergoj te gjithve fotot intime qe i kemi be bashk, e tregoj fytyren e vertet…

Mendova se ai me dashuron por kur i dergoj te gjithve fotot intime qe i kemi be bashk, e tregoj fytyren e vertet… – Te lutem anonym po shkruj prej ni fb shoqes. Do te tregoj historin Tim por qytetet dhe vendet sdu mi trego se mundet dikush me kupto kush jam. Viti Ishe 2015 Vera dhe sa u ktheva prej Kosove per gurbet prap ku kam me dhe jam rrit. Dhe po shkrun ni djal nga qyteti im ne Kosov por edhe ai jeton gurbet me ni tjeter shtet. E pranova fillon bisedat dhe shkon 2 muj dhe vendosem me shko Kosov dimrit mu taku. Erdhi koha ne veq ishum dashuru neper telefon. U takum gjithqka shkoj super qendrum ne Kosov per 3 jave dit U knaqem sebashku. Kurr sum ka gezu ni person sikur ky dhe ai me thot qe kurr ska qen keshtu me ni femen. Erdhi koha mu kthy neper shpija tona gurbet u pershendetem me lote por e ditem qe prap do te shihemi se shpejti. At pushim filloj lidhja jon. U takum qishtu 3 vite me rradh dhe kerkush smujti me na nda Erdhi ai dhe te une gurbet dhe gjithashtu Shkova edhe une per vizit. Kemi perjetu shum gjera bashk jemi knaq sebashku kem Shetit plot Vende dhe me prezentoj edhe ne familja gjithashtu une i tregova familjes time. U rrokem kaniher pse me thot qe une isha xheloze por prap u pajtojshum. Ne dy qysh jemi kon me njeri tjetrin nuk Ishe askush. Kurr as ne emen se kemi thirr njeri tjetrin por vetem gjera bukra dhe nje njeri sum ka ber ma te lumtur. Kishum shum dashuri dhe ndoniher u rrokshmi per femna tjera per rrjete sociale se ne fakt ndoniher si besojsha dhe mendojsha ndoshta gjen ma mir se une edhe pse e dija qe sikur une shpirtrisht nuk ka me gjet. Ndoshta ma te bukur por qka kemi ne kurr ska me pas me dikon tjeter. Me ka mbajt si princesh dhe ashtu dhe une sikur prins. Me thojke vetem ty te dua ti je My love. Ti je gjithqka per Mua. Ti je maca ime e Vogel tit.. E them se ndoshta e kupton). Erdhi dimri 2018 dhe ai kish me shko per pushim ne Kosov dhe shkoj gjithqka ne rregull atje u zyrem keq dhe filluam mu rrok shum keq dhe me tha hup sdu me tpa sdu me ni ma per ty. U zyrem se nfakt shkruva nje femnes dhe e pyta qka e ke qit person dhe ajo i tregoj ati dhe filloj gjithqka. Une isha larg ti nuk isha ne Kosov por ne shtepin time. Mi qoj disa foto qka kushte ber me tjera femna gjat lidhjes ton dhe u lendova shum po prap e doja. Dhe me bllokoj dhe nuk um foli ma. U mundova ta mar me telefon me email, bera dhe fb tjeter vetem mi shkru dhe nuk i interesojke hiq per Mua. Sikur te isha ni shkin nje idiot njeri mbas gjithqka qe kam ba per ta. Shkon dy jave qishtu tu mundo me mar kontakt por nuk don me fol me Mua thot nuk dua ma, ti je kurv me thot, ti je mut njeri me thot. Prap mundojsha me qetsu se teper e du. Dhe nuk folem 2 dite dhe pom shkrun nje shoqe pom thot e ka ber add qet femen dhe un tu mbajt shpresa qe dot behet mir i shkruva asaj mi trego per rastin ton dhe me i trego qe jemi rrok dhe nqofse kish mujt mos me kontaktu me nderhy diqka. Ajo me tha po ska problem dhe e hjeki. Mbas 2 ore me shkrun nje shoqe e imja qe edhe ai e njef me thot hej mka shkru i dashuri yt dhe me thot me trego ty qe mos me mar ma kontakt se ka me ta prish jeten do te qon foto qe keni ba bashk krejtve vllezrive, Prindve etj. Dhe ne at moment e qoj nje foto qe kemi ba bashk se ne i kemi ba te gjitha bashk mbas 3 vite. Dhe ja dergoj shoqes. Une e mora ne telefon dhe i thash hjeki se shpejti fotot e mija idiot qysh mundesh tma bej kta kur dej dje ke than qe mdon. Thojke lem rahat se jeten ta prishi. Kish ndrysho total se njof kit njeri ma se di as kush esht, sikur me fol me nje te huajin. Para 1 muje ishte te une ne fakt dhe gjithqka ke perfekt. I thirra dhe prinderit e ti mbas kti problemi dhe tu fol me thirre ai me thot ma shpejt shkruj qasaj vajzes qe i ke shkru thuj qe une ti sen skena pas dhe qe jemi nda dhe qe ti je nda se ske dasht me ma prish jeten ma shpejt bere se ja qoj familjes tende keto foto. Skisha fjal qka me thot me ba dhe nuk disha me kon po flas. Por nga Friga qe kisha e bera i shkrujta asaj qikes dhe i thash ato fjal qe mi thot ai me ja than. Dmth ai ben ma shum per ni vajz qe ka njoft 1 ore se sa per mu 3 vite. Fola me prind ti dhe thash une ma nuk i foli kurr perjet dhe tu fol me baben e ti Folke nana e ti mbrapa thojke ai gjith ka pas nje dashur por ti se ke dit kurr vetem le rahat se nuk don ty. Ajo e thot ata vetem mem lendu se une e di qe ska pas tjeter. Gjith at respekt gjith at dashuri si per ta si per familje te gjitha i pshtyjten. E msheli telefonin dhe nuk ndijsha ma kurgjo gjith ato lote qe kam derdh sa jemi kon tu rrok 2 jave skish ma lote skish as dashuri ma vetem urrejtje. Jam mundo boten me ja dhan por nuk ishte e mjaftushme. Kam ba gjithqka per ta por prap ne fund nuk isha kerkushi… Nje send e kam msu prej ksaj lidhje qe kurr mos i beso kujt dhe qe kurr se njef ni njeri 100%. Njeri mire shihet ne dite te kqija. Tu shkru sot pom shkoj lote por jo per ta po per faktin qe ja dhash ma shtrejten send qe kisha, zemren time. Dot vjen koha kur ti ki mem lyp por ski mem gjet se u ba vone.. ato fjal ti kem than dhe do te dalin realitet..