Syt të kërkojn çdo sekond, nuk ka ditë kjo zemër e shkreta që nuk qan për ty! | Histori Të Jetës
çdo sekond

Syt të kërkojn çdo sekond, nuk ka ditë kjo zemër e shkreta që nuk qan për ty!

Syt të kërkojn çdo sekond, nuk ka ditë kjo zemër e shkreta që nuk qan për ty! – Përshëndetje të gjithve po shoh shumë veta po bajn komente eh po e tregojnë historin e vet, deshta dhe unë të shkruaj ca fjal për shpirtin tim, shpresoj që nuk do ju bezdisi juve lexues, ju lutem anonim shkruaj nga fcb e një shoqes. Unë jam një femër shumë me fat që t’kam njoft ti je ndjenja mê e bukur që kam jetuar deri tani, aq shumë të ndjej me shpirt me zemër, ti je gjysma tjetër i imi, ti je shpirti binjak që më ngjan në çdo aspekt, ne dyt jemi një shpirt, unë çdo dit e më shumë sa të njoh ty aq më shumë befasohem si ka mundësi të jemi të njejtë në shumë aspekte, ti je gjysma e shpirtit tim, e di që je një dashuri e pamundur po dije qe kjo shpirt kur nuk do ti haron syt e tu që ma zbukurojshin ditën, që ma ndriqojshin natën, ti je drita e syve të mi, ti je personi i vetëm në këtë botë, që ma ke ndryshu jetën, ti je ai mashkull që n’çdo aspekt mke bo mu ndje femra më lumtur në botë, ti je ai mashkull që mka bo mu ndje e veçant, tash jemi larg njeri-tjetrit shumë kam mall për ty shpirti më digjet flak, syt të kërkojn çdo sekond, nuk ka ditë kjo zemër e shkreta që nuk qan për ty! Por i besoj fjalës “larg syve larg zemrës” shpresoj që dot adaptohem me kalimin e kohës ndoshta dot më nevojitet tëra vite tmë lehtësohet kjo dhimbje por nuk kemi zgjedhje tjetër edhe ti e din shumë mir syn, jam femra më me fat që tkam njoft sepse njeriu një herë në jetë e takon personin e zemrës sepse njeriu një her në jetë takon një person si vetja dhe jam krenare dhe shumë me fat që Allahu më ka taku me ty, ti je sprova më e vështir e jetës time e dij po prap dashnija jotë është dhurata më e bukur e jetës time, ate qka ndjej për ty është mbrekulli thjesht ti ma qetëson shpirtin me fjalt e tua të ëmbla, sdo të kem kur pran vetës e dij, po gjithnjë dot mbetesh në zemër.. ju faleminderit të gjithve shpresoj qe sju kam bezdis.