djali 3 muajsh

Me thote “Po ndahem nga nusja dhe djali se te du vetem ty dhe smundem dot pa ty”!

Me thote “Po ndahem nga nusja dhe djali se te du vetem ty dhe smundem dot pa ty”! – Pershendetje per te gjitha ate qe e lexuan historin time, jam ajo vajza qe e shkruva historin jam qe 10 vite bashk e do mui qe eshte i martuar qe ka femij po prap e dua. Flm per kshillat kritikat ofendimet, deshta me tregu pak rrethanat qysh jena njoftu, isha ne nje panair ne Tiran aty u takuam une isha 19 vjeqare dhe ai 24 normalisht qe se dija qe ishte i martuar u takuam ne ate panair 3 dite rresht shkembyem biseda rreth punes qe ishim ne panair se une jam trashigimtare e nje biznesi po ashtu dhe ai ka nje biznes te vetin, pastaj shkembyem nr e tel dhe vazhduam bisedat kryesisht rreth punes dhe ashtu u takuam sdisa her ne takime pune ashtu linden ndjenjat per njeri tjetrin normalisht qe nuk e kisha iden qe aii mund te jete i martuar se ishte i ri ne moshe e kam cek edhe ne historin time Ai ishte mashkulli i pare ne jete per mua, kur un u bera e tij dhe veq se u dashurova koke e kemb ne te ai normalisht qe ishte ne mes te zjarrit dhe ishte dita me e keqe e jetes sime kur une e kuptova kur me tregoj qe ishte i martuar dhe kishte nje djal 3 muajsh dhe normalisht qe sdoja as fetyren te ja shifja, me tha qe nuk e donte nusen e tij dhe se nga pakujdesia femra me te cilin ky kishte lidhje kishte mbet shtazen dhe ishte i detyruar ta merrte, nuk me interesonte as nje fjal qe folte nuk doja arsytime vetem i thash qe ishte dasht me kohe te me tregonte qe ishte i martuar e mos te ma shkatrronte jeten, me tha qe edhe une jam i dashurar te ti dhe smundem dot pa ty, une u terhoqa nga kjo lidhje dhe ca beri ky me tha qe do ndahej nga nusja dhe djali 3 muajsh sepse nuk e donte nusen dhe se e kishte marr ngase kishe mbet shtazen dhe u mendova e u mendova nuk doja qe nje femij te rritet larg nga babai se femija ishte i pafajshem ne kete histori dhe keshtu e 10 vite vazhdon historia jon ai tjer femij nuk ka me nusen e vet mbetet me at djalin qe ishte 3 muajsh kur une e kuptova qe personi qe doja ishte baba i nje engjulli, une dua dhe smundem dot pa te po dhe ai me don mua sot une jam 29 vjeqare dhe ai 34 vjeqar.