Me tha se Une jam arsyeja e jetes se tij, por Une i thash "po" veq pse me vinte gjynah per te e jo dashuri! | Histori Të Jetës

arsyeja e jetes se tij

Me tha se Une jam arsyeja e jetes se tij, por Une i thash “po” veq pse me vinte gjynah per te e jo dashuri!

Me tha se Une jam arsyeja e jetes se tij, por Une i thash “po” veq pse me vinte gjynah per te e jo dashuri! – Prsh ju lutem publikone historin time jam nje vajz 26 vjeqare dikur kisha njoftuar nje djal nepermjet internetit kemi folur 1vit sepse aji jetonte jasht me tha qe do fejohemi kur jemi dal mu nuk mka pelqy nfoto edhe i kom than qe nuk mujm me kan bashk po aji prej asaj dite u obsesionu mas meje ton kohen mthirrke mshkrujke por un edhe pse i thoja qe nuk mund ta du aji prap vazhdojke mas dy viteve me tha a mund te dalim veq po kom qeff met pa dhe un pranova kur dola me to me tha qe nuk po munet mem harru edhe ton kohen mthojke sa mdon e qe asht ngjendje me ba gjethka per mu mthojke se un jom arsyeja e jetes tina e vetmja gje qe e bon me konn i lumtur e mveti pse nuk po don me mu i thash kerkush nuk bon as nuk ka ba kurr si ti per mu ama un nuk tdu aji mtha qe jepma ni rast me provu me kon nlidhje me dal un nuk kerkoji sen diqka prej teje perveq met puth sen tjeter dhe un i thash ok pranoji me kan nlidhje se mvike gjynah aji pi gzimit ja nisi me kajt tha kurr sjom kan ma i lumtur po masi u ktheva nshpi u ndiva shum keq nuk di qa me ba jom ra ni gjendje shum tkeqe ka njana an pom vjen shum gjynah mi thann jo se aji u obsesionu mas meje thjesht zemra pom dhem mi than jo se nuk po kom qeff me ba me vujt e ka tjetra an un nuk kom me dasht kurr nuk muji me kan e lumtur ju lutem me tregoni se qfar te bej kurr nuk jom kan ne nje gjendje te till.