U riktheva me te por pas 7 muajve me thiri e dashura e tij dhe me ofendoj, tash qe 3 dite... | Histori Të Jetës

U riktheva

U riktheva me te por pas 7 muajve me thiri e dashura e tij dhe me ofendoj, tash qe 3 dite…

U riktheva me te por pas 7 muajve me thiri e dashura e tij dhe me ofendoj, tash qe 3 dite… – Pershendetje jam 22vjeqare para 14 vjete ekkom njoft nje djal jena dasht shum jena kon dhe ne lidhje jemi ndah pasi u ndava me ta enjofta nje dajal dhe hina nlidhje 1vjet me ta ma murr virgjinitetin me zor dhe mas 5mujve mla thaa smuj met marr shko endrroj me numer ma boni bllok gjithkaa dhe jeta jem ushkatrru prej atij momentii kur skom pas dit lumtura ikom shku ne shpi ikom tregu familjes tina po kot nuk dojke mem marr edhe vendos mos me ishku permas ma kom provu me bo i ba keq vetes dy her po prap gjall jom vazhdova vetum sdojsha as me fol me kerkon dhe nje dit ky djali qe kam njohum qe 14vjet gjeti kontakt dhe janisum po folim itregova qka me ka ndodh me bojke be un tduu hala stkom harruu thash nuk muna me kon bashk se mu ka shkatrru jeta nje her tha qe tprmtojj qe un skometa bo si aj oki ulidhum mas 7mujve mthirri e dashura e tij me tha komet zhduk prej ksaj bote adin qe un jom qe 4vjet lidhje me ta ti qe sa je thash un nuk ekom dit ajo vazhdoj me ofendojke me fjal shum tkqija okii ja bllokova numrin dhe metaa pa as nje fjal kur nuk kisha besu per ta qe eka tjetren u sjellke me mua shum mir me thirrke ton kohen folshum me zo dilke me mu per dore gjithkun kur ekuptova qe ka te dashuru mka ra tfikt ushtriva nspital aj djali mkish thirr masi dola prej spitali thashh eja takohemi u takum ibertitsha e shtyjsha pse mema bo kta shka tkom bo psee tkom tregu qka kom hekk psee ke hi njet tem veq mem shkatrru ma keqq me fal kom gabu un edu te dashuren tem po edhe ty te dua nuk heke dor prej meje hala vazhdoj takohna me ta flasim tash qe 3dit jemi nda spo du me vazhdu ma me ta spe ndjej veten mir ju lutem me jepin naj keshill qka te bej jom shum keqq shum evetmume epalumtur e shkatrrume nuk po mundem me vazhdu ju lutem me keshilloni qka te bej