Po kam frik per jeten e femijeve se i dashuri nuk ka kushte te mira, jo qe e du per pare por... | Histori Të Jetës

Po kam frik

Po kam frik per jeten e femijeve se i dashuri nuk ka kushte te mira, jo qe e du per pare por…

Po kam frik per jeten e femijeve se i dashuri nuk ka kushte te mira, jo qe e du per pare por… – Pershendetje faqja ketu njeriu mund ta shpreh at qfar ndjej dhe ajo qfar esht me e mira te marr keshilla nga te tjeret un kam postuar nje here ketu dhe fal komentusve morra vendiminn sepse nuk dija qa te beja ju falenderoji nga zemra ajo qa dua te shkruaji esht sepse kam nevoji prap per keshillat un jam nje vajz 27vjeqare u rrita ne kushte te renda ekonomike dhe e di qfar do te thot te mos kesh por kurr ska ndiku qe un te behem nje femer qe paraja asht ne vend te par thjesht per mi vlerat morale dhe njerzore jan me te rendesishme sesa pasuria..kam mbaruar fakulltetinn por nuk kam mundesi te vazhdoji me shum per shkak te kushteve..jam ne nje lidhje jam dashuru e du shum at djalinn dhe kemi vendos qe mos ta zgjasim shum lidhjenn sepse num dua aji nuk punon as nuk ka shkollen e mbarume mu nuk me pengonn sepse e dua shumm me thot se ka deshir te mi plotsojii kushtet ka qeff me gjet ni punn por un nuk do ta press gjat do ti them te martohemi por nganjehere kam shumm frikk sepse nuk esht leht te mos keshh nuk di qfar te beje sma nin per veten se jom msu mos me pass po skisha dasht jeten tem me jetu edhe thmija mi mos me pass.nuk di qfar te bejjj.