fbpx
Me kan nderru per kunat, kunata per vella une per vellaun e saj, e du shum nje tjeter, jam ftof prej femijeve e prej burrit...

Me kan nderru per kunat, kunata per vella une per vellaun e saj, e du shum nje tjeter, jam ftof prej femijeve e prej burrit…


Me kan nderru per kunat, kunata per vella une per vellaun e saj, e du shum nje tjeter, jam ftof prej femijeve e prej burrit…-Persh desha te shkruj nje histori te jetes time jam nje femen e cila kam vujt shum jam nga nje katun ne komun te suharekes me kan feju familja pa dijen time meni familje jam martu 16 vjeqare me kan ndrru me kunat kunaten per vlla un per vlka te kunates dhe kam shku net familje por kurr skam qen e lumtur me kan maltretu maltretu por burri sme ka desht hiq kam qen vetem hije ne at familje dhe mi fali zoti dy femij 20 vjet ukryn fmija burri dul ne gyrbet kurse un mas nikohe u rriten fmija me chendje te ran por un shkova ne xhermoni te burri per mi qit femit ne drit irrita umartuan por burri kur sme ka desht dhe mardhanje intime kurr sme kam ba te lumtur masi u martun fmija u bera xhyshe imbusha 50 vjet dhe askush nuk mi jep kto vite me ka hyr ni burr ne jet 40 vjeqar me i ri se un ne fb dhe meka pelqy besoni ma ka mush mendjen mu dashuru me ka ba betim e besen qe dojemi nlidhje deri te vdesum por un i besova aq shum sa me bindi udashurova aq shum ne ta si sdi qate tham kur nuk e kam njoft por kilinden do dyshime aj kish pas shum femna me tha pa martu jam por hyshmi meni program muzik epasha me shum femna kur xhdo dit emeshum ja zbulojsha femnat ish duke u marr me shum femna tu i mashteu tu i rrejt txhitha sikur mu dhe texhith femnat me burra te ndane por 10 muaj meta bashk aj nuk ishkan tum desht por tume shfrytzu ni dir me lypi pare dhe i dhash kishe po afrohet por aj jo dhe ma ikeq ubajke i eger duke me sha ofendu meshan nan por un xhdo dir ema shum edua jam infektu mas ti sdi qate baj jam taku nw kosov kam fjet me ta sidhe meka hy ne xhak por sdi si dota la familja me kan diktu dhe sdisa her femijet me kan ofendu shkaku i qiti rasti por jeta ferr muka ba jam ftof prej femijve brej burri eftoft kurjam ne shpi mu martu smundem se jam xhyshe aj meka than jo ste marr por qatw baj spo mundem me perballu ket situat si dhe sdi si ta tham sita la site largohem prej tij ekam shum larg sun takohum me ta por me ka infektu dhe smundem pa ta aj smedon shum exi pir sdi qa baj un ju kisha lut texhith stafit kush munet mem ndihmu per qet rast qate bsj ate largohem prej tij asitja baj po smundem te rri pata ma e keqja kam ba ni obort me ta dhe sdi qat baj mua rrin lidhje plus eka ni femen qeter rrin ne muzika me ta po tjera sashum ka dhe me thot un jam mashkurr baj qa du ti je femen nuk ban ju kisha lut stafit julutem me ndihmoni qfar te baj se nuk di kuj ti drejtohem se per mu ma as nuk pon xen dielki as pranver nuk ka per mu punoj sme pelqen puna ni vend pune kam hup per ta tjetrin vend ekam gati ta humbas jam ne rrezik meta me thot ta shkatrroj familjen kam frig mendihmoni ni kshill edua prej stafit histori jete jam ehelmune mas kti personi