Me eshte lajmru burri i pare, tani kam dy femij, dhe ai kerkon qe te me shoh sepse jam penduar, femijet e... | Histori Të Jetës
femij

Me eshte lajmru burri i pare, tani kam dy femij, dhe ai kerkon qe te me shoh sepse jam penduar, femijet e…

Me eshte lajmru burri i pare, tani kam dy femij, dhe ai kerkon qe te me shoh sepse jam penduar, femijet e… – Persh anonime jam 26 vjeqe kur kam qen 16 vjeqe jam njoft me djal daja mka njoftu e desha ate dhe ai ma hupi vergjinitetin veq 6 muaj dhe me la pas asni arsye veq me shfrytezoj e me la familjes nuk i kam tregu se babai ka qen shum i shtire sa qe kurr ska mujt me kuptu gjendjen tone familjarisht pasataj kam pate shum probleme edhe polici ka qen rasti pastaj familja me braktisen nuk me dojke askush kam qen strehimore te grave aty 6 muaj gati kam nejt pastaj ika pi aty me merrte malli per familje per vellaun e vogel shum edhe u ktheva te mami pastaj migja ka ardh ashte i ndam nga ne mka nxerr pi shpis edhe mka shti ne kerr pastaj kam zbrit i kum than du me nejt me familje babi kishte hyr ne burg ne ate koh kur u ktheva ok kaluan disa muj u kthy edhe me ka rre shummmmm saqe qudi si kam pshtu pi ti kerkun se kam lajmru me plaget qe i kam pas e urreja shum shum edhe e urrej pastaj kaloj ni koh deri sa u sherova vet dhom e mbyllur as buk nu haja me ta nana sguxonte te bente sen ngase edhe ate e rrike pasta gjyshi mamit ma kishte gjetur ni vend per tu martuar ai kishte qen i martuar dhe kishte ni djal 1 vjeq un isha beqare Erdhen me pan ata edhe ai po ne nuk folem asgje veq u pam pin ngani kafe edhe shkun kur u ba 1 jave po lypin mem marr nuse ne ate shtepi ai ishte shum i mire per ta pare un isha shum e re ngat ti edhe u ba 1 jave u martuam kushte jo te mira shum pak po filluam jeten mir e doja me donte mir shkoj por kur i bam reth 8 muaj martes filluan me baben tim ti keqsonin gjerat pasi nena e tije ajo nuk me donte mua veq pse e kisha deshur un ate djali me heret ti sje kan qik filluan gjerat me u kompliku shum keq pastaj burri qe isha e martuar ni dit rastesisht ja mora telin dhe ja sho mesazhet me ish bashkeshorten e pare tu fol e ti than djali na beshkon ajo ktina ky asaj besa kishin dal ne qytet i kishte pare vellau po nuk e pranote thojke nuk je kan te verteta edhe thojke jam kan me qik djaes ne kafe kur ai ish kan me ish bashkeshoten edhe i mledhem burrar tha du mu nda se baba i ksaj pom perziet edhe erdh momenti mu kry ata burrat me thirren tha qka ki pi tina i tregova qysh jan renet tha a ja ban hallall thash po se mi than jo ai nuk i kishte kushte te ma paguante martesen edhe nuk doja aq thell mi shti burrat edhe u ndam erdha te familja me burra te nesmen ai kishte marr ish gruan e par ne shtepi dhe ajo i kishte marr familjes vet pare dhe kishte ikur pa pelqim te familjes ngase edhe ajo kishte patur probleme me ket saqe e kishte lajmruar ne polici qe te mos i afrohej kuurre se ky e kishte maltretuurr keq e tani u bashkun kta kur kam degjuar un dojsha me dek nuk me duhej jeta ma me vinte shum inat pse me ndodhte mua e gjith kjo u merzitsha shumm pastaj kaluan 4 vite nuk dojsha as te martoesha pastaj e ban internetin ne shtepi u njoftova me ni shoqe ajo me dinte rastin me kuptonte shum Mdha a don me u njoftu me ni djal ai ishte 1 ore large familjes sime ok ju tregova familjes babai im perseri ne burg ishte ngase e paten zan me arm perseri edhe u njoftum familjarisht mir shum shkuan gjerat edhe sot jam me ket me don i kemi 2 fmije po tash me lejmroet burri qe kam qen e martuar me ta dhe me thot qe jam shum pishmanqe te kam lan te dua deri sa te v*es jam qerru pat pa me ka shkruat ne fb po un jam martu tash kam 2 fmije qysh mi lan per ta ama e kam desht shum ate ……….ndoshta ju kam lodhur po kjo historia jeme qka mendoni ju a kam qen fajtore per ni dashni me ndodh krejt kto sene qka me kan ndodh mua ju lutem postone.