Ky i cili po me lut te martohem nuk e du aspak,me thoshte une e du nanen dhe baben e une ja bera bllok... | Histori Të Jetës
Ky i cili po me lut te martohem nuk e du aspak,me thoshte une e du nanen dhe baben e une ja bera bllok...

Ky i cili po me lut te martohem nuk e du aspak,me thoshte une e du nanen dhe baben e une ja bera bllok…

Ky i cili po me lut te martohem nuk e du aspak,me thoshte une e du nanen dhe baben e une ja bera bllok…-Pershendetje si fillim ju lutem te jem anonime duke lexuar shum e shum histori ketu ne faqen tuaj vendosa te ua tregoj edhe un nje histori goxha interesante keshtu te filloj para 5 a 6 viteve per deri sa ishte ora pas 12tve ishte verë isha duke qendruar zgjuar duke degju diqka ne fb apo ne tele me then me kjart edhe ate koh isha edhe e re normal vetem 25 vjeqare mo edhe pa pritur me shenoj nje tip mesazh ne fb nejse pa e zgjat u prezentuam te dyt online edhe ok me la extrem pershtypje muhabeti e sidimos zeri i tij disi ndjeva emocione dhe dashuri ende as pa e pa ne foto bile bile edhe biseduam afer 7 a 8 muaj online por esenca e kejt ksaj ishte se aji sa po fillonim me muhabet me camer e lshonte tv-n dhe shikonte seriale turke edhe blinte gjera te marketit i hante para cameres edhe mua me dukej qe Aji as 1% nuk kishte interesim per mua leje qe nuk shprehte interesim por veq hante edhe mo erdhi tu me hyp ne nerva shum por prap e duroja deri sa nje dit i thash a me dashurin ti se un boll po boj pas teje e ti veq po han e po shikon seriale .Edhe tani aj me tha dashuri un kom veq per nanën per baben per motren dhe per vellezerit edhe un mo ne at moment e bllokova i thash rri me ta pra mu nga ky moment fshim edhe e njoftova nje tip tjeter taman u lidha me te edhe 3 dit si tregova sen ktij X -it me inat me ate taman bisedoja gjithqka e kete X-sin veq menojsha qysh me e plas mirr tani i tregova qe kom ne jet nje tjeter tani ktij i ra mend qka ka bo por von edhe normal e beri te pa munduren me na prish raportet e kejt qka dua te them esht qe tash ky esht tum lut me te madhen me e bo familjarisht ky X-ksi sepse me kete qe e dashurova s’po bohet me kon bashk se ky po don me gjet jasht dikon per jet me te mir e ky X-ksi ka dal qe 8 muaj me viz ne Gjermani edhe pse mbi 500 her e kom blloku ne fb ky so tu u nal hiq tum thon bonu gruja jem pranom ato qe i kom bo harroj kerkush si un ste don e blla blla po ma mir te lo me kaq sepse ka hala e kejt qka dua esht te me kshilloj dikush ama pa ofendime e keqkuptime sepse un kete X-sin se dua as 1% sepse kur un bona shum mbas tij e per to aj as qe u lodh e tash mu ka ftof 1000% e kete tjetrin e kom.dashuri te vertet edhe pse kurr nuk behet i imi po qka me bo se di hiq ju lutem a keni dikush keshill te hajrit per mua Respekt ju dua te gjith fancave te ksaj faqeje tung e bofshit…