Kushtet e veshtira me detyrojne te punoj ne masazh, Nana po me thot masi nuk po martohesh mere nje femije ne jetimore... | Histori Të Jetës
Kushtet e veshtira me detyrojne te punoj ne masazh, Nana po me thot masi nuk po martohesh mere nje femije ne jetimore...

Kushtet e veshtira me detyrojne te punoj ne masazh, Nana po me thot masi nuk po martohesh mere nje femije ne jetimore…

Kushtet e veshtira me detyrojne te punoj ne masazh, Nana po me thot masi nuk po martohesh mere nje femije ne jetimore…-Pershendtje.Shpresoj qe Jeni Mir Te Gjith .Jam Nje Femer 36 Vjeqare Nga kosova Po Ju shkruaj Nga Facebooku I Nje Koleges Sepse Nuk Dua Ta Di Askush Se Kush Jom .Nuk Jam E Martuar Nuk Kam Femi Jetoj Me Dy Prinderit e Semur.Ne Vitet e Luftes Patem Ik jasht Shteti Ne Ate Kohe Isha 14 Vjeqe Baba jem Gjith Ka qen I Flaket Pas Vellezerve Se Ton Jeten E Kan Shfrytzu E Kan Lon Pa shtepi Pa asgje Jetojme Ne Nje Shtepi prone e Shtetit qe Sot Neser Munden Me Na Largu.Paramendoni Lu, fta Na qoj Ne Gurbet Merre Me Mend Baba U Kthy 1 muj Pas Qlirimit e Une Nana Mbetum.Atje Pastaj edhe Nanes Ju Mbush Menja ‘Me ardh Nuk Kishim Shtepi E asgje Mbi Kok .me Ktheu me Dh, un Ne Kosove E si U Kthym Baba Ja Filloj Me Bo Presion Se E shtike Vllau e Kunata .Ne Fillim Jetonim.Mir Nga Nje Bisnes I Nanes Por Ajo Pun Falimentoj Pas disa Viteve Ne Teresi Mbeta une Krah I Familjes Skisha ka Ja Mbaj .U punsova me Nje Vend Po Nuk Munda me mbajt Pastaj Dola Nga aty dhe Mbeta pa pin Nuk Kisha Zgjidhje Tjter Veq se me dal Me nejrz .Ju Lutem Mos Me paragjykoni .Fillova Me dal Me Njerz per pare Paramendoni Shpirti Mu Digjke Me morren qaf nana e Baba qe me kthyn .Skisha qare pa ja majt dika o Njerz Skishim Buk Me Hanger Me ate djalin qe Kalove Me Shfryzoj I Pari e me la . Le Kushte e Veshtira Po Edhe ai me The rri Pas Shpine .Prej ather E deri sot Skam Mund me Gjet Zgjidhje Keta Jon te semur Me Barna te Shtrejta Nje Rrog Nuk I del Skom Qka me bo O Vllazen e Motra Qajo esht Zgjidhje Momentale me punu masazh Lidhjet Nuk po me Shkojn Mu Martu Spo Muj se me qato qe Po Lidhna Po me Shfrytzon epo me Le Ma e kam lan Me kaq .edi qe esht Send I Pafajshem Kjo po me Kan Lan pa te ardhme Skom ka Me ja Majt I Kam Hup Shpresat.Dhe tash po Me Thot Nana Masi Sdo Mu Martu Merre Nje Fmi Nga Jetimorja. Po Un skam Kushte Mu Kujdes Per Asnje Fmi !Po Me Ngushton shum.Tash Kan Fillu edhe mem Kritiku Pse spo Martohna.E Un krejt Jeten e kam humb Mas Tyre ! Skom as Kushte Minimale Mu Kujdes Per Fmi .Po edhe te Kem Kurr Nuk I Hy asaj Pune Pse sdu mu martu Sedu Kekron Sdo Me tha. Qe skome Pas fmi Ama Kta Nuk kuptojne Spo di Ku Me shku Se skisha Nejt Kurr Spo du Mem stresu askush Fundja Un kam Bo qmos me kan Keta Te Lumtur Mos me hek Per Kurgjo E tash Po Me kritikojn pse spo Du mu Martu Pse sdu Mu Martu Se spe Du Kerkon Edhe spo Me pershtatet Kerkush Edhe qajo esht .Uroj qe ansje Sem Paragjykon.Per ate Arsye Shkrova Per me marr Ndonje Keshill e Mendim Nga ju.Si kishit vepruar ju po te ishit ne vendim.Tim.E Vetmja Shpres Esht Keshilla e Juve Ju lutem Me Keshilloni si me Vepru Spo Muj Ma me Punu Keshtu Se Du Me Majt ate pak Krenari qe me ka Mbet Edhe pse skam ka Te ja Mbaj Ju lutem me ndihmoni me keshilla,..Shendet per krejt Dhe Rrepsekt.Ju faleminiderit.