Kur u martova skom pas shenja te kuqe hiq ne mardhanie, tash Burri e ka kuptu qe kam pas tjere dhe... | Histori Të Jetës

ne mardhanie

Kur u martova skom pas shenja te kuqe hiq ne mardhanie, tash Burri e ka kuptu qe kam pas tjere dhe…

Kur u martova skom pas shenja te kuqe hiq ne mardhanie, tash Burri e ka kuptu qe kam pas tjere dhe… – Pershendetje. Kisha pas qef ni mendim tjuvin. Une kam qe 3 vite qe jam e martuar dhe shum e lumtur qe 1 vjet e kam ni vajz. Por tash problemi osht qe me burrin kam ba llaff gjithqkaa edhe i kam Tregu per ishin me boni pytje edh per mardhanje intime per ta edh une ja nisa mej tregu… Une virgjinitetin met parin se kom hup jam Kan e re kom gabu kom kalu me to ama mardhanje skom pas tash kur u martova skom pas shenja te kuqe hiq edh ky i ka ni do fjal edh e murr vesh per lidhjen e me parshme edh me pranoj qashtu qysh kesh une. Edhe tash ni dit folem per qit tem edh i tregova kejt ku jam kan e tek ama spo beson qe se kom hup me ata une e du burrin shum qe me mujt e kisha ba tpa bame gabimin e par te jetes tem. Tash aj po thot qe e ka shum zor me vazhdu se spo ndjen rahati me mu spo di ka me ja majt qka me baa qysh me fol qysh me bind se une e du tepper shum edh aj teper me don po thot qe sdin a munet me nejt ma i qet me mu. Spo di qka me ba spo du me shkatrru martesen tem per ni tkalume qe u kan gabim Mu sum shkon mendja kurr te aj ama ky pom thot qe ti e mendon e ke mendu gjith sa her jena ra e kena ba mardhanje e ti i ke pas mend anej e sene. Ama sosht bre e vertet spo du aj me mendu per mu qasi sene! Tash pom thot qe mundohet me kalu mir me mu ama shum zor se teper jom lendu Une spo di qka me ba u kan ni gabim qe mendja sum shkon kurr as me tradhtu burrin tem se e du marrezisht kallxomni tlutna a ka me pas diqka qikjo lidhje tmir nqofse vazhdojna edh i lajna kto sene tkalune a munet mem desht si perpara burri shum po prekna edhe teper jom merzitshum. Anonime te lutem.