Kur kam pune intime me Burrin aktroj sikur me pelqen, nuk ndiej asnje lloj kenaqesie nuk e di pse! | Histori Të Jetës

pune intime

Kur kam pune intime me Burrin aktroj sikur me pelqen, nuk ndiej asnje lloj kenaqesie nuk e di pse!

Kur kam pune intime me Burrin aktroj sikur me pelqen, nuk ndiej asnje lloj kenaqesie nuk e di pse! – Pershendetje faqja me e mira. Dhe ju lexus te dashur. Se pari ju falenderoj qe gjeni koh te lexoni historin time. Po shkruaj pej fb-s nje shoqje, ju kusha lut mem jep kshilla per ni problem qe e kam. Me besoni se smun me disktu me askend se edhe turp me vjen per ata vendosa te shkruj ktu mos ndoshta ka edhe ndo kush ksi problemi apo jam e vetmja. Po filloj nga njoftimi me burrin tim .Jam njoftu ne shkoll me burrin tim u dashurum me dojke teper me thojke ose te mar ty ose asnje, familja ime kundershtuan ne fillim se thojshin si kan qaq kushtet e mira e nermal gjdo prind don me rahatu vajzen mos tja ket dertin. Po mu sme interesojke a ka a ska dashurin e kish per mu aja me mjaftojke, nejse u binden u fejum dy vite nejtum te fejum gjdo dit dilshim mas nej u martum shum mir e kaloja me te. Mas ni viti dul zvicerr me viz po letra ska ende zoti na i ka fal 3 thmi. Dhe jemi shum te lumtur nenstop rrin tu fol ntel. Me mu edhe pej pune fol qashtu ne promje shumica me thojn ka tjera krejt burra kan aj rrin atje po asht me viz pune ska mujt ende me ba banon te djali agjes dhe gruja e ti un e kam moter ate. Burrat i kemi djem te agjes edhe nks vjen shpesh un jetojme vjerri me kunat kunatin, nks kur te vjen veq me mu del me as nje shok zdel jo pse ndali un por zdel vet thot kam dal boll du gjdo minut me kalu me ty me thmi ju betohem sa qudit a thom o zot shihi djemt e tjer qysh dalin ky as dej qaty zdel pa mu as me shok. Atje me betohet motra jasht qe veq pun edhe shpi edhe ne markete qe shkon me ble se kerkum zdel. Teper asht i dhanun mas meje thot zdu me trathtu jo ty po edhe nje grua ma te keqen me pas se tradhtoj sja baj te pa drejten a veq se o femen a. Me vjerren kaloj shum mir nermal naj her ndoshta fol po bana qe spe ni problemi jem asht mfalni shprehje po kam nevoj per ndihm. Kur kam pun intime me burrin nuk ndiej as nje lloj kenaqesie nuk e di pse me duhet te aktroj sikur po kam. Ju lutem mos ofendoni po skam me kend me fol per kit pune me burrin smuj me vjen edhe turp ti them mos ndoshta i ka ndodh ndo kuj. Kur e baj nga jasht ndjeje po nga mbrenda asgje me falni nese fola diqka gabim po shum po me mundo se nuk di pse mos me ndi asgje kur kam mardhenie. Flm shum nga ju. Ju lutem postone sa me pare!