Kur i shoh kusherinjet bashk tu pi kafe me kap stres i madh,meniher me shkojne mendet mos po me hyjne ne oborr dhe po me... | Histori Të Jetës
Kur po i shoh kusherinjet

Kur i shoh kusherinjet bashk tu pi kafe me kap stres i madh,meniher me shkojne mendet mos po me hyjne ne oborr dhe po me…

Kur i shoh kusherinjet bashk tu pi kafe me kap stres i madh,meniher me shkojne mendet mos po me hyjne ne oborr dhe po me…-Pershendetje,jam nje djal 31 vjec i martua baba i dy femijeve,jam shum i lumtur me gruan edhe prinderit kam nje jet shume te mire,e falenderoj Zotin cdo dit. Por historia ime esht ndryshe qe nje kohe rreth 1 vit kam nje stres te madh se me vjen ne vete,depresion jo nga puna as nga familja por per gjeta koti i marr ngat vete shum dhe e mbaj ne vete!! Para pak kohe disa te aferm te mij kan shitur pron afer prones sime me nje katun ku nuk ka vler,tash mue mu ka ber si ves ton kohen mendja me rrin andrj mos po ma merr kush pjesen tem,mos pe demton kush,si ta shoh se ka shku dikush atje e ha veten a thu pse u shku qka ka ba!!! Kusherit i kam shum afer shtepis jan tu ndertu shtepi si ti nij tu punu mu bahet ves dal kshyri qka po bajn mos pom dalin nga oborri im mos pom ndreqin diqk afer murit,i shti vetit shumm shummm qesi galje,tan kohen me rrin ment ne katun tek pronat do jon bashk me kusheri do te mijat,edhe tek oborii mos pom bojn dic,a nuk kam kurfar problemi me kusheri as me kerkon po nuk e dij kshtu jom qe nje vit cdoo dit jom me ksi menime me ksi stresi,ne mengjes sidomos kur te zgjohem ment meniher tek keto gjera me shkojn tan kohen tani mirr a me keto e mbaj ne vete nganjeher perdor edhe qetsues,nuk kom me kon te bisedoj tja shprehi keto grues nuk po du se ajo osht person i ndjeshem behet marak shum prind i kom ne mosh!!familjar tjer skom,e ne mbremje nganjeher me kalon ky stres kto mendime jom ok ama shumicen e kohes jam stres depresion cka po bahet me ato toka ne katun qe as 100 e si ban ari mos po pren kusherit mos po mi demton kush,edhe ment si te punojn dicka kusherit ne oborr une fill qona mos pom dalin kah megja jem cka po bajn,a kur ti shoh kusherit te foli me ta te rri me ta letohna me doket mire,me ba mi pa bashkt tu pi kaffe a dicka meniher me shkojn ment po bajn llaf me shit nai tok qka i kem bashk po bajn naisen tinza meje!!!!!!’ Nuk po dij cka me ba shummm jam keq se ne pun kur jom nuk e di qka baj hiqqq hiqq tan kohen qesi menime kushtetni kam super !! Nuk po dij,ju kisha lut shumm shummm nai kshilll se besomni kur te shkoj ne shpi nuk me rrihet meniher ju thom a dalum a shkojm ktu a shkojm ktu,nuk me rrihet as ne shtepi nuk po ja dij knaqsin as fmive as kurgja me qesi sene!!! Ju letem me keshillloni jam shum keq do i lexoj te gjitha sms:nje dit mendova mu konsultu me nje hoxh ama taman hoxh se osht i bashkesis islame cka pom thot!!! ju falemnderit Anonim ju lutem !!! ju kerkoj falje ndoshta nuk kam qen i kjart