I dashuri im i kish shti shoket e vet qe me gruan e tij te bejne qef,jam shoku me ka humbe rruga para syve,spo du me i humb kontaktet sepse... | Histori Të Jetës
I dashuri im i kish shti shoket e vet qe me gruan e tij te bejne qef,jam shoku me ka humbe rruga para syve,spo du me i humb kontaktet sepse...

I dashuri im i kish shti shoket e vet qe me gruan e tij te bejne qef,jam shoku me ka humbe rruga para syve,spo du me i humb kontaktet sepse…

I dashuri im i kish shti shoket e vet qe me gruan e tij te bejne qef,jam shoku me ka humbe rruga para syve,spo du me i humb kontaktet sepse…- Pershendetje histori te jetes si dhe ju komentuesve.. jam prap ajo vajza 22vejqare qe kom postu para njo 3-4 jave ne lidhje me at djalin qe ka qen i martuar edhe i ka dy fmi..spari deshta me ju falenderu juve komentusve per komentet e juja pozitive dhe qe mkan shti me mendu ma fell…tash po du me nda edhe diqka nlidhje me ket pune.Qysh e kom cek edhe aty qe jam lodh ekstrem prej ksaj lidhje „tdeshtune“ prej agresivitetit tij prej piriav tij..para 4 dite jom kon te 1 hoxh ose falltor spo di as qa mi than edhe tu i tregu pak a shum n lidhje me kta problemet sjelljet e kejt senet pergjithsi ky filloj mem than do sene qe vertet ja qellojke pa i tregu un mtha qe ka gjasa me ps t ardhmen me ta e qesi sene plus mtha qe t don po arsyja qe sillet qeshtu osht se tutet qe deshton osht i pavendost dikush prej familjes o tu e ngreh per dikon t vetin..ja bana 1 pytje 1thash qe arsyja pse u nda osht qe e ka tradhtu gruja …mtha ktu po del qe ky e ka tradhtu jo gruja.. i thash po nkejt rrerhin ton flitet qe ajo… ma dha 1kuran t vogel tha kur je me ta maje ne kulet kur je pa ta maje n krsh t djatht e kur t folsh me ta n tel preke me dor t djatht..Nejse un e mora amo diqysh se ndisha veten qet at nat me trem kom nejt m shtini mendime 100 „pse,qysh“ mu sillshim naper tru beso dojsha me lujt..Edhe qeshtu tu mendu e tu mendu mas 1-2 dite vendosa mi shkru vllaut ish grues vet edhe e mora guximin i shkrujta ja dhash nr mthirri ntel i tregova se kush jom..mprit mir kshtu jo me pragjykime po kur filloj mem tregu per ket djalin se qysh u kon puna ndaj motres vet besom t fikt sa sum ka ra smujsha me besu qysh kshtu..Mtha qe motra jem nuk e ka tradhtu po ky i ka shti shokt e vet me provoku me kqyr qysh po reagon sa qe kish ardh puna qe njani prej tyne e kish dh*** at grun edhe e kishin ker*** e sene qe mos me tregu mos me ba t madhe e tu ja lon fajin qe „e ka tradhtu“ kta kan shum probleme mes veti armiqsi e madhe fmit ja ka ndalu ky nanes vet me shtet me gjygj e polici..ajo ish gruja u martu n gjermani tash e ky mtha nese motra jem ish kan ku** sma kish mar kerkush spari un e kisha hjek prej ksaj bote….jam shoku o njerz spo di kujt me i besu ky vllau ksaj mtha hiqu pi tij aj o ashtu aj o kshtu qka o njo e zez mka than.. nejse e kryta bisedne me to amo spo du mi hup kontaktet nrast nevoje edhe po i shkruj ktij 1sms n pika t shkurta ja ceka do sene thash „mare pom vje kujt ja psna fal veten per kon jom mundu se mu ke dhimt skom pas qellim t keq n ty ama ka me ta nxer ynyren se 1 mashkull qe i shtin shokt me prek n gru aj so burr po osht p**mashkull“ e qesi sene tana mka thirr sju kom pergjigj hiq mas do ore e pash mkish blloku tana instagram e kto rrjete sociale qe i perdorim na rinia.Jam e shokume spo di as qka me mendu mka hup rruga para syve plus tash jam tu u mirr me do provime do sene kryt kerkah se kom se skoka qaq leht 1vjet e nfund me dal qeshtu ska met sen ma mes neve po shum mka hi nifar urrejte po du me hanger t gjall tybestikfa.