Kur i kisha 17 vjece, nje plak 45 vjec me mur virgjinitetin me forc dhe tani ende i vuaj pasojat... | Histori Të Jetës

Kur i kisha 17 vjece, nje plak 45 vjec me mur virgjinitetin me forc dhe tani ende i vuaj pasojat…

Kur i kisha 17 vjece, nje plak 45 vjec me mur virgjinitetin me forc dhe tani ende i vuaj pasojat… – Pershendetje ju lutemi anonim jam lexuse e rregullt te dashur lexus desha te ndaj nje histori time shum te veshtir te jetes sime edhe pse kan kaluar shum vite nga kjo si meka ndodh prap nuk mundemi ta harroj edhe i lutemi zotit si ta denoj at njeri kam qen 17 vjeqare nje burr diku rreth 40 Deri 45 vjeqar meka dhu** me kan marr vergjenitetin aj o zot shum e veshtir besoni me lot poe tregoj ket ngjarje Isha te motra ime dhe doja te shkoj ne shpi time duke pritur aftobusin pa pritur u nal nje kerr aty ishin dy te moshuar dhe me pyten se nga Po shkoj une mbasi i pash te moshuar nuk mendova se do ndodh diqka e keqe dhe hypa ne kerr duke shkuar rruges shoferi e ndaloj kerri dhe aj si ishte me te doli nga kerri une mbeta vetun por nuk mendoja asgje se aj ishte moshatar i babait tim duke vozitur aj me tha se kam harru diqka ne shtepi dhe duhet ta marr une i thash nerregull une Po dal nga kerri e ti vazhdo aty u friksova shum aj meniher me maltretoj dhe aty une humba mbeta e nuk dia ku isha nuk kaloj shum koh e pash veten ne kerr ne nje mal dhe aty ndhodhi e tera nuk di edhe sod i boj pytje vetit a kisha mundur me be diqka Qe kjo mos te ndodhte Kur shova ne shtepi nena me diktoj se nuk isha mir une vetem mendoj ta mbys veten nuk doja te jetoja me nenes i tregova por nuk pata perkrahjen e saj ajo me tha se ti nuk ben ti tregosh askujt sepse me dite baba ose vllau yt lendue e nuk dua ti humbi as baban rentas vllaun une ju luta nanes Qe te bejm diqka por ishte situat shum keq at vit ne kosov te nesermin une edhe nena ime shkum per ta lajmruar por jo ne polici por ishin disa shoqata ne kosov aty e lajmruam dhe kur tregova kerrin ata e njoften personin the na than mos e lajmroni ne polici se aj eshte shpiun i tyre ata na dhan me emer dhe mbiemer dhe ku banonte aj na tregun nena u friksua shum dhe me tha se askujt nuk ben ti tregojm dhe e lejm ket pun u merzita shum pas dy viteve nena me martoj une nuk doja te matrohemi por nuk me pyti Burrit nuk i tregova asgje ne fillim mbas disa viteve me pyti edhe i tregova te verteten nuk me besoj i thash ne qoft se nuk me beson mundemi te ndahemi nuk te le fajtor per asgje se vetem shpirti im e din sa vuan per kete si meka ndodh jeta vazhdoj erdhe ne jete edhe femit por burri filloj te me ngacmoj dhe shpesh ma permente se qka meka ndodh deri sa nje dite vajza e madhe e niti baben e vet duke me than se ti ke shku me nje plak une u merzitsha shum dhe ju lutsha Qe mos tema permen se Po lendohna shum vajza pas nje kohe me pyti e une ja tregova te verteten u lendua shum une e kerkova nje psikollog dhe kisha kontakte me te se nuk mujta me te perballoj para gjasht viteve burri u martua me nje nga kosova une jetoj me femite e mi ne jetojm ne diaspor ju kisha lut shum edhe Pse kan kalu shum vite a kisha mujt me lajmru dikun ate idot si maka prish jeten e di te gjitha te dhenat e ti deshira ime ma e madhja eshte Qe aj njeri te vuan siq Po vuaj une ka ndodh para 28 viteve ju lutemi me kshillon si tja bej pres pergjigjen tuaj ju pershendes nga zemra