Ja kontrollova burrit telefonin nga xhelozia, gjeta foto intime nga nje person qe u habita sepse... | Histori Të Jetës

Ja kontrollova burrit telefonin nga xhelozia, gjeta foto intime nga nje person qe u habita sepse…

Ja kontrollova burrit telefonin nga xhelozia, gjeta foto intime nga nje person qe u habita sepse… – po Filloj te tregoj per jeten time kam 8 vite martesa dhe burrin e kam gjet vet po ky para se mu martuh ka qen shum aventurist dhe gjithmon jam mundu mu largu prej tina po me aq bindje te madhe qe bani per mu me premtoj qe ska ma ba ma qa ka ba vendosum mu fejuh tuj lan a anash krejt senet tjera une isha perfundim fakultetit dhe vendosem kur ta perfundoj te martohemi mos harroj me cek para se mu fejuh kem I pas 2 vite lidhje kshtu vazhdon u sillke mir me mu sbojke gabime erdhi koha u martum pasi u martum fillun gjera tjera me zenka e maltretime nga familje e burrit si kuptojsha qa o ka ndodh nuk isha msu ashtu me fjal e Bishta po burri jepVullnet per gjethqkaDhe me thoshte se her do kur do largohemi nga ta te kuptoj mir se ata jan kshtu me pas ngela shtazan dhe nuk disha qfar te bej ata sillshin shum keq me mu te gjitha I beja vet buken fshisen qe te gjitha mi le shun me ofendojshin shum po burri ish aj qe me mbeshte gjithmon e Linda femiun perseri te njeta probleme kshtu duroja per hater Femis dhe njeri dit vendosum e blejtem ni banes sa shum u gzuam une edhe burri mtha qe ke duru make ngu tash kena me kan te lumtur kena me fillu jeten ton te re fmia u rrit e qojna kopsht ti e gjen ni pun dhe dot jemi gjithmon te Lumtur kshtu shkoj ti Bart mobilet e reja per ne banes e harroj celularin pa prit ndodhi diqka shum e keqe e mora celularin e kontrollva edhe pse ma heret kurr se kam kontrollu po kshtu thash hajt po qfar ndodhi te sms e ti zbulova se mkish tradhtu me ish femren qe eka pas para se mu fejuh me mu I gjeta se ishin takuh disa her e kshtu me keqeja edhe ajo ka qen e martuar eka ni femi dhe eshte ndah nga burri jeton ktu ne te njejtin qytet me neve po une se kam prit se ka me pas ndoj her lidhje me te se ka qen femer shum e lazdruar dhe shum pa edukat kshtu u merzit a shum fillova te qaj ta mallojk veten pse kshtu pom ndodh ne jeten time sa u gzuam deahtem ta fillojm jeteb e re po qe a burri gjithmon u sillke mir sa as menja sum ka shku qe Munden me vepru kshtu nejse erdh burri une isha dhom edhe si fola hiq aj tha qfar ke zemer te ka then kush ndoj fjal nga familja thash jo shiko celularin pak qfar kam zbulova ju ndrru ftyra tha pse qa thash kishe spe din a sms e tu ja permnda emrin e vajzes thash a perseri ke fillu me te u desh mem tregu edhe isha largu une skish pengu masi tka mbet marak me te tha kadal mere veten sion sms e mi jan te shokut thash pse shoku me tel tan me shkru tha ska pas llogari per qata that’s spot besoj edhe u kry po ishum tu Bart per banes Smujsha as me diakutu shum nejse dulum. Banes krejt Mundon mu sill mir me mu. E krejt po mu o kam dhem shum pse mka tradhtu me ni lavire pse fmailjes si kam tregu ende kurgju sdin po mu spo hiqet prej mene shpesh kur po bina me fjet pom bjen men po largohna prej tina a ky se Pranon kurr se ka dal as se ka fol me te hiq spo di qka me ba per dit jam keq e ma keq kur pom shkon menja per at qiken .tash jena banes tone vend se me kan te lumtur po spo muj . Me falni se e zagjata kaq shum kush ka mundsi te me kshilloj