I'u ktheva prap Burrit kur e zura te dashurin qe fliste me tjerat, Burri prap me pranoj! | Histori Të Jetës

Jam e martuar

I’u ktheva prap Burrit kur e zura te dashurin qe fliste me tjerat, Burri prap me pranoj!

I’u ktheva prap Burrit kur e zura te dashurin qe fliste me tjerat, Burri prap me pranoj! – Prsh kjo faqe eshte ku njeriu mund ti shpreh lirisht historite ju lutem mos gjykoni apo ofendoni. Jam nje grua 45vjeq kisha nje jete perfekte jetoja ne gjermani. Kam dy goca. Burtin ma kthyen me njeren goce Mbeta vetem me gicen tjetef kaluan pak kohe dhe dioktoret zbuluan se kisha nje tumor. Bera vizitat dhe me thane duhet te operohem. Isha e vetme me goce fhe shoqet e mija. I thashe burrit duhet te vish ketu se do te operohem. Mire me tha Erdhi data operavionit dh ai nuk erdhi kam pune me tha. Nderkohd u operava.doli ne sukses. Disa kohe ndejta ne shtepi pastaj fillova punennje dite ishim ne kafene me nje shoqe dhe ajo me thote fo futemi ne fcb tek nje faqe e mire u futem. Aty me pelqeu nje cun efhe e ngacmova. E filluam pak e pak te flisnim. Folem gjate 7muaj dite nate dhe e kuptova qe rashe ne dashuri me kte cunin dhe vendosa te kthehem per te familjes burtit i thash do kthehem isha e gezuar se do takoja djalin nga afer dhe do te takoheshim Erdhi momenti u takuam u pelqyem me shum koha po kalonte dhe ishim te gezuar te dy. Harrova semundjen e gjithcka mbas djalit Burrin e kisha lene mbas dore fare u be nje vit ishim te lumtur kaloi viti dyte prape te lumtur takime te shpeshta dilnim gjithandej benin gjera me te vertet te bukura mendimi im ishte vetem ai harrova fare familjen Viti i trete pati shum ndryshime djali filloi te nervozohej te ngtintr doren pa lidhje filloi xhelozia filluan oresionet nga me tendryshmet erdhi momenti qe nuk po e duroja me nga engjell u kthye ne djall. Kjo gje u be e perfitshme. U merzita e lashe per ca kohe u pajtova prap. Filloi prape te njejtin avaz u merzita keq fare. Se kisha dhe dyshime qe po fliste dhe me femra tjera arrita dhe e zura qe fliste edhe ose nuk pranonte durimi im po sosej dita dites me largoi nga familja. Shoqeria kishte. Qellim te izolohesha ne shtepi. Spo dilja as buken te merrja Vendosa shum here ta linja o se beja dot. Po hynimne vitin e katert gjendja u perkeqesua me shum. Ofendonte thuente cfo gje timen edhe pse e doja mu dos durimiThashe me mire te vuaj nje here e mire dhe e bera zemren gur e lashe un po e vuaja por sushte me e mundur te vaxhdoja. Tani qe nuk flasim me une kam filluar ti kthehem familjes gocave se efhe ato e kuptonin qe po e busja kyt lidhjeTsni jam me mire e vuaj pak po prspe kam burtin hocat qe i kam ne krahJu lutem podtojeni kut status. Flm respekte .