Kete bukurine time ma mire te i'a kisha fal dikujt tjeter qe vrapon pas meje, se sa Burrit qe kam sot! | Histori Të Jetës

bukurine time

Kete bukurine time ma mire te i’a kisha fal dikujt tjeter qe lendupon pas meje, se sa Burrit qe kam sot!

Kete bukurine time ma mire te i’a kisha fal dikujt tjeter qe lendupon pas meje, se sa Burrit qe kam sot! – Prsh tgjithve deshta te perfshi dhe jeten time ndo pjes te shkurta une me burrin tim mundona ta qoj mir edhe e dua por problemi osht ce nuk mund ta di Ai a me don mua un gjithmon bej gjithqka per to mundona ta dua me gjith shpirt po nuk mbon ta di a um don Ai mua jam nga presheva jetoj tani ne mergim vetem me burrin kam dhe ni cun unë gjithmon kur kthehet nga puna mundona ta perqafoj nuk ma kthen ne rregull thot ce jom lodh e bej darken nundona sa ma mir ne prit dhe mbas darkes hyn Ne tel nuk i pengoj se e kuptoj ce lodhet dhe ka nevoj te pushoj e veti nonstop ce a do dicka i rri gati kur me del gjumi dhe mengjes zgjohen dhe e percjell po nganjeher nuk me del sepse e lodhur as nuk e ndegjoj ce ik per ne pune dhe e gjith java shkon keshru nbramje mbas pushimit iu afrona ta perqafoj ose ta ledhatoj gjithmon thot jam i lodht ose kur ta puthi nthot ce boll a gjithditen duhet mem puth a a un ndoshta e para puthje ne ato momente osht neise largona shpeshher e kam cit doren ne barkun e ti ma ka largu mka thene ce sun po mar frym du me prek ne mjeker pom xiglon mos mprek du vec kryt ta afeoj ngat frymarjes tina dhe dua te ngihem me aromen dhe frymen e tina ppr menjeher krhehet nga ana tjeter gjithmon ik ne cep te krevetit nuk e kuptoj pse nuk jam e shumtuar perzotin nuk dalim as per Kafe te pim as ndonje her ne mbramje valla nuk e kam mar per letra as nuk e kam kshyr per Bukuri se ndoshta 70% jam me e buker se ki , kur me kan pa donte Aferm te mi ce e pata prezentu mbasi kemi nbet vet mkan thon ca ki bo far femre ki pash shonca shum me tMira por un deshta ta mar dike ce miret me mu jo per bukuri dhe ce ka cef te ma degjoj dhe zerin por ky asniher kur te jemi larg nuk e merr malli per tme degju vetem thir vet si esht cuni ca kam bo dhe ciao. Kam dasht tia fal dikujt Bukurin time ose shpirtin tim dikujt ce mund te me meritoj dhe ta marr dike ce tme perkushtoj vemendje jetes time e jo tmos interesohet aspak ose ce i mungon cdo sen i imi ce te lufton per mua nuk e kam provu te ndahem por kur kemi fjalosur gjithmon mka than ne rregull hajt boll ka femra tjera ndoshta ju mendoni ce osht i bukri i botes dhe ka Femra tjera por jo nuk eshte dhe asi tipi ce lendupon mbas femrav per at nuk kam kshyr bukurin kam nebdu vetem rahat te jem por nuk heki oer Asnisend mir jam mendoj zullum veten ce rrokmi per ket gje i tham ce cfar dashnije esht kjo ce nje femer don tet puth dhe ti gjithmon rrin larg ndoshta sme don dhe nese sme don se ki patjeter te rri me mua qw te shofin( tgjith)( dhe veten te martuar )kurse ska dashuri ose harmoni shum i mbyllur as hjg nuk bem si qiftet tjera prz mendoj ce e ka pas problemin vetem te martohet te bej nje femi dhe nuk i ka i teresu gje tjeter kur nuk mendon te me bej nji surpriz ose nje dicka qe ta kujtoj ato monent tveqant asniher nuk ka ndodh ce 3 vjet ce jam e martuar un gjithmon rri keshtu tu mendu ce nje dit ka me dit tme vlersoj ose do te ndryshon por kot edhte shum i mbyllur cfar problemi ka nuk po muj me dit as nuk me shpre Dashurin nganjeher mendoj te iki vetem te shiqoj a vjen mbas meje po kam frik ce mbet me qaq lidhja jon kam feik ce e humbi pergjithmon se ki nuk edhte ce lendupon mbas meje un mendoj ashtu spo ndoshts se ka ni asniher mungesen time i kam then me dukesh ce aspak sme don cfar esht kjo gje gjithmon rrin tu shiku (20Min) dmth Lajmet asniher nuk thu cu zener dalim ta cesim djalin per shetitje dhe kur i them thot dil vet se jam lodh kur vjen vikendi thot dil se po pritoj por per nje Martes vetem me tregu ce e kem nji kunorzim apo ce jem nji fjal te (Martuar ) kur e kthej nga ana tjeter nuk me duhet gje sepse nuk po ka hormoni ndoshts me kupton dikush ce eshte ne vendin tim te rri me ni person gjith diten e shikoj oren kur te vjen koha per te armaltretim be banes e pres me gjitha tmirat dhe ne fund as te me format dhe kur eshte ne pushim asniher nuk kemi dal ndonje her ne mbremje edhe kur se kam pas cunin okej ska gaje dhe pse sdalim por te di te me respektoj i thom shicoj ca familjes tende si dalin ne vikende ne qdo vend shkojn neve vetem ne shpi smu duket e interesont nuk jam tu e hidh posht sedi sa me kuptoni por aspak si kushton vemendje mu sikur grua cks mendoni te rri keshtu te pres ende se ndoshta ndryshon ndonje dit apo te marr naj vendim nuk jam e peovuar skam ise Vet nuk um ka provu Zoti me ndonje gje ose me ndonje njeri kshtu te Till ska ide cfar tbej ?