Kan fillu femnat e Burrit me ju shkru sms-a femive te mi per mua, i thash Burrit por as qe i bohet dert! – Histori Të Jetës

femnat e Burrit

Kan fillu femnat e Burrit me ju shkru sms-a femive te mi per mua, i thash Burrit por as qe i bohet dert!

Kan fillu femnat e Burrit me ju shkru sms-a femive te mi per mua, i thash Burrit por as qe i bohet dert! – Pershendetje te gjithve lexusve komentusve ju kisha lut anonim shenoj nga nje fb i nje te afermi jam nje nene e kater fmive kam shum probleme kurr skam fol me askend kam pas shum vujtje shum malltretime si fillim nga familjaret e burrit nga vjehrra dhe motrat e tina me kunata te shpis kemi qen si motra normal se kishim njejtat vujtje se di kurr se kuptova burrin pse gjith keto mashtrime e tradhti pse mi boni se kuptoi as sot aq bukur qe filluam dhe ku perfunduam se di pse per disa pros****** thjesht kurgjo tjeter shkatrroi grun dhe fmin dha familjen qe mendova qe ishte e shejt edhe per te por jo skish qen gjith me ka tradhtu por skam dasht me besu asnihere per keto gjera fmija e mdhej kan vujt shum shkaku i babes vet une kam qendru ashtu e buzqeshur kam desht me i bo femit e lumtur se fillun te rriteshin dhe kuptonin gjdo gje e shifshin babin e tyre me gjdo lloj femrash djali madh dhe vajza vuanin dhe vuajn dhe sot ky i urren me shpirt dhe femijet e vet kta dy te voglit frigohen nuk flasin megjithse sjan as keta te vogel kuptoin gjdo gje o zot se di a ka zot dikund shpesh them ket fjal pse o zot me ndodh kto qe nga fillimi me ka tradhtu ani me qka me ka ndrru me disa drola thjesht qe veq kan desht pare se jo qe ka qen i bukur te gjith me thojshin por sdoja ta dij se e kam desht qaq shum sa qe skam besu as syve te mij tani ky qka bon ju jep femrave numrat e mi e te fmive te mdhej dhe hyn ato la**** ju shkruajn fmive sms-a por te dedikum per mua i thash burrit as qe i bohet dert i shofim fotot i qet ne fb i them une dhe thmija thot jo ma ka bo dikush per inat ky jeton jasht vendit ka disa vite une me fmi jetoj ne vendlindje kurr sna thirr kurr se qel telefonin i shkruajn fmit nganjehere babi jam une kam pun veq i lexon dhe i len sen me dhimben she fmija pse u rriten pa bab se ky kur ka qen ktu tan kohen klubeve nates po ashtu edhe jasht vendit neper striptize se i qet ato foto te gjitha as sjemi bashk as sjemi mdam une jetoj me fmi kur ky vje pushim esht si njeri i panjofshem per mua dhe fmit s fol me neve s’rrin me neve gjith naten rrin jasht deri mengjes tani ne zgjohemi ky flen kshtu vazhdon gjith pushimi i tijna me falni e zgjata ju pershendes ju lutem anonim.