Djali i kunatit ka me hy ne operacion e Burri po m'thot "Nxirri paret prej banke ose me vdek Ai djal ti je fajtore"! | Histori Të Jetës

ne operacion

Djali i kunatit ka me hy ne operacion e Burri po m’thot “Nxirri paret prej banke ose me vdek Ai djal ti je fajtore”!

Djali i kunatit ka me hy ne operacion e Burri po m’thot “Nxirri paret prej banke ose me vdek Ai djal ti je fajtore”! – Pershendetje anonym ju lutem jam lexuese e rregullt e ksaj faqe deshta te marr naj keshill apo mendim te juin sado pak me ndimon nashta po dal ne tem jam 36 vjet e martuar kam, 3 fmij jetojm ne gjermani para dy viteve me ka shkel kerri ne zebra te komsorve dhe per fat te keq koma e majt shum e thyme ner gunje dhe erdh puna me ma hek komen kret dhe ma kan qit te meralit komen tash heci edhe qashtu me qat kom! Punoj ne fabrik te keksave nuk e kam ran punen, dhe athere murra ni shum te parve per lendime qe pata kunati e ka djalin smut ne ks qe 15 vite ka pas tumor ne kry dhe para 15 viteve e kem dergu ne tiran, tirana than per turqi ku than si shuma osht 26 mij euro na edhe qe ishim tuj punu pe maru ni shpi per vete ne ks e lam shpin ja dergum paret me sheru djalin nese e ka dergu djalin ne turqi 2 jav ka nejt atje e ka pas terapin me rrezatime 3 her ne jav u kthy shkova une ne ver ne pushim te nona jem se skishim shpi dojsha me shku me vizitu! Djalin qe esht kan i semur ata me thojshin jo sjem shpi jo kshtu ni dit shkova hiq pa i thirr i gjeta shpi kur po hi shpi mrena qa me hi kret kishin renovu ,shpin kishin ble mobilje te reja kugjin kret te reja dhe mbeta me goj hapur, nuk fola gjo piva ni kafe shkova te nona pi tregoj tha hajt lei non qa me ba se ai me pare tona ka ba at renovim em erdh zor kur u ktheva ne gjermani pi tregoj burrit u nervezu edhe ky qato minuta e lam ato tash po lyp pare apet se djalib smut pi zemre tash po thot une e kam agjen! Mjek ne prishtin ai tha burrit bjere ktu e bajm operacjon pa pare spital te shtetit ai kunati nuk po don ne ks me ba se keshem mjekt e kqi aty! eh po don ne shkup eh shkupi ja pasken lyp 35 mi euro tash burri pom thot nxirri paret e tua qa ti kan dhan kur ke pas ndeshje un ato i kam blloku ne bank per femit e mi kur te rriten me pas diqka bele se si kam fmit e rriten hala i madhi ika 17 vjet i 2ti i ka 13, dhe i vogli 8 nuk po du mi naqet ato nuk jam kunra me nimu amo kurse osht munsija! pa pare pse me dhan pare edhe une ktu kur jam ba operacjon per kam qe ma kan hek jam ba ne te shtetit nuk jam ba privat se edhe ktu ka private spitale po qaty ku ka pagu sigurimi edhe jam ba tash burri pom ban shum shtres ho nxirri paret qoja ho me vdek ai djal! Ti je fajtore ma ban jam ner mjet zjarrit spo di ,qa te baj me falni qe e zgjata po sado pak naj mendim te juj me marr!