Kam nje djal por jam i ndar nga gruaja,e dashura ime i ka dy djem,i kam then se femijet e tu do te... | Histori Të Jetës

Kam nje djal por jam i ndar nga gruaja,e dashura ime i ka dy djem,i kam then se femijet e tu do te…

Kam nje djal por jam i ndar nga gruaja,e dashura ime i ka dy djem,i kam then se femijet e tu do te…-Pershendetje Histori të Jetes dhe gjithe lexuesit,do të deshiroja të marr nga ju nje mendim ju lutem,Anonim mundsisht,Jam nje djal jetoj në France, Jam baba i nje djali,i ndar nga nena e djalit dhe i dashuruar ne nje femer qe rastesisht takova ne nje faqe te internetit nje nene te dy djemve qe per mua u shendrrua ne oksigjeni qe nuk mund te jetojm pa të,te gjithe do te pyesni si eshte e mundur ,po ju tregoj ne pika te shkurta,pas shume bisedimeve ne internet u takuam nje dit,afer nje liqeni ne zvicerr aty shkembyem puthjen par… F tani dua te them nje gje qe shume her ta kam then femijet tuaj do te trajtohen nga ana ime sikur djali im F po te betohem para Zotit qe dashurin qe kam per ty smund te ma largoj askush te lutem mos kerko nga une të harroj,te betohem para Zotit nese nuk do te jem me ty ather do te rri si jam tani sepse dashurin qe kam per ty nuk mund te ja fal askujt per mua do te ishte gabim shume i rend nese do te pranoj te martohem apo te krijoj familje me nje femer tjeter kur nuk mund ti ofroj dashuri sepse dashuria dhe zemra ime te perkasin ty F,engjulli ime do te ishte nder dhe privilegj per mua sikur te pranoje te jesh personi qe do te ndaj gjithqka ne kete jet dhe ne boten tjeter,Te Dua,ti erdhe rastesisht ne mua atehere kur une se prisja qe ne jeten time te vjen dicka e tille dhe ti erdhe.. Erdhe dhe le gjurme te pa shlyera brenda nje shpirti qe kishte nevoje te ndjej nje dashuri qe i mungonte ne jeten e tij …..Mos harro kurre se po mos te kishte nevoje shpirti im per nje dashuri te tille kurr brenda sdo te lejonte …e gjete zbraztesine e nje zemre te gatshme te sakrifikoje per ty Nese ndonje here dikush do te me pyeste ne do i ziu sy te te shof ty ,do i pergjigjesha ne kete menyre a do i verbri sy drite me mire me pyet keshtu,sepse verberia e syve eshte e pa shmangshme ne mos gjetjen e syve te Tu vetem ate here do dije te dalloje driten nga errsira e neteve te pa fundme,jeta vazhdon me mos ndalesen e saj e ti mbetesh perhere kujtimi i oreve te mia,kujtim i neteve te mia te gjata,ne pritjen e ardhjes se mengjesit dhe shfaqjes se drites ne fund te nje errsire kaq te gjate per mua te dua se je pa komplekse,thua ate qe mendon,je shum e lirshem per cdo gje,ke ber shum per mua,je romantik,ben shaka aty ku duhet dhe serioze ku duhet,me kupton per cdo gje,je tolérante, je shum e dashur me te gjithe,me bere shpejt per vete,sa here jam me ty ndihem jashtzakonisht shum mire.Pres nje pergjigjje nga ju te nderuar.