Burri me thot mos ma permend gjdo dite tradhetin qe ta kam bere,ai don te ndahet nga un pas 11 viteve martes... | Histori Të Jetës

Burri me thot mos ma permend gjdo dite tradhetin qe ta kam bere,ai don te ndahet nga un pas 11 viteve martes…

Burri me thot mos ma permend gjdo dite tradhetin qe ta kam bere,ai don te ndahet nga un pas 11 viteve martes…-PERSHENDETJE UN QE PO JU SHKRUAJ JAM NJE NJE GRUA DHE DESHTA TE NDAJ ME JU HISTORIN E JETES TIME SI MESAZH PER TE GJITHA FEMRAT SHIPTARE SE MOS TE BESOJN TEK BURRAT SE TE GJITH NJESOJ JAN TRALLTAR UN ISHA 18 VJECE KUR U FEJOVA ME BURRIN TIM AI ISHTE 23 VJEC ISHIM TE RI DHE E FILLUAM JETEN NGA E PARA SEPSE BURRI IM KISHTE NJE GJENDJE EKONOMIKE SHUM TE LOLLUR POR AJO GJA NUK ME PENGOJ ASPAK SEPSE ME PELQEU SEPSE ISHTE NJE DJAL I BUT I SJELLSHEM I EDUKUAR DHE DJAL SHUM PUNTOR U DASHUROVA ME TE AQ SHUM SA NUK MERRJA PARASYSH ASNJE VUAJTJE FAL FAMILJES TIME QE NA BLEU SHTEPIN NA E KOMPLETOI ME GJITHCKA SAQE SNA MUNGOJ ASIGJA PAS 9 MUAJVE FEJES U MARTUAM AI FILLOJ PUNE NDERSA UN RRIJA E MBYLLUR NE SHTEPI NUK KISHA ASKEND AFER QE TE RRIJA FILLONTE E MBARONTE DITA UN VETEM POR NUK U MERZISJA FARE SE E KALOJA DITEN DUKE BERE PUNET USHQIMET DHE I RRIJA BURRIT GADI PER CDO GJE PAS NJE VITI U BAME ME NJE VAJZ E CILA NA SHTOJ DASHURIN EDHE ME SHUM KALONIM SHUM MIR SHKONIM SHUM MIR ME NJERI TJETRIN PAS TRE VITEVE NA FALI ZOTI EDHE NJE DJAL KESHTU QE U KOMPLETUAM ME GJITHCKA FALENDEROJA ZOTIN PER KET FAMILJE TE MREKULLUSHME QE ME DHA NGANJEHER KISHTE NDONJE GRINDJE TE VOGEL TE CASTIT POR E KALOJA ME TE QESHUR NUK JEMI ILLNUAR KURR ME NJERI TJETRIN NUK KEMI FJETUR KURR PA NJERI TJETRIN EDHE TE FAMILJA IME KUR SHKOJA IKNIM BASHK GJITHMON KESHTU SE TE DY FISET NA E NJITEN CIFTI I LUMTUR BURRI PUNOJ SHUM EDHE JA DOLEM QE TE ISHIM TE LUMTUR MUA DHE FEMIVE SNA MUNGOJ ASIGJA KURR DERISA NJE DIT NJE FEMER NJE SHAK NJE PROS.TI.TUT HYRI MES NESH BURRI IM PUNON MJESHTER DHE ME VJEHRRIN E ASAJ SHKONTE SHUM MIR AI E MORI NE SHTEPI PER TE PUNUAR EDHE KTA TE DY FILLUAN LILLJEN UN VAZHDOVA TE DYSHOJ MA NJETE ZEMRA SE DICKA A DUKE NDODHUR E SA VINTE NE SHTEPI I THOJA SE ME DUKET SE JE LILL ME AT FEMREN DHE ME THOTE JO I THOJSHA ME BAN BE NE KRYT E FMIVE POR AJ SME BATE BE KESHTU QE PERDIT DHE MA SHUM DYSHIME PASTAJ FILLUAN TELEFONATAT I BINTE PA NUMER I THOJSHA SE A NJAJO PO ME THOTE JO AJO E DINTE SE ISHTE ME MUA DHE VAZHDONTE TI BINTE GJITHMON QE I BIJA TEL ME DELTE I XANUN KERKONTE SEZBAN ME IK PER MJEZDIT TEK ATO ME MERRTE ME ZOR QE TME CONTE TEK E DASHURA KAM VUAJTUR AQ SHUM SA KREJT JETA IME MA KAN BA KTO DY VITE I THOJA BURRIT ME TREGO EDHE UN TE LA TE LIR POR TE LUTEM MOS U TALL ME NDJENJAT E DASHURIN TIME SEPSE E DOJA ME GJITH SHPIRT GOJA IME SI KA THAN KURR JO PER ASIGJA E PRANDAJ ME VINTE INAD PERSE SHKOJ ME TJETREN I KERKOJA TE SHKOJM NE POLICI TA ZBULOJM SE KUSH NA SHQETSON PA NUMER POR AJ NUK PRANOJ KURR SEPSE E DINTE EDHE KISHTE HALL MOS TA ZBULOJ KA THY SHUM TEL E KA NDERRU SHUM NUMRA VETEM PER FAJ TE ASAJ PROSTITUTE POR PRAP EDHE PSE I NDERRONTE NUMRAT TEL VAZHDONTE TE BINTE NJE DIT PREJ DITSH JA MORA TEL E KONTROLLOVA DHE GJETA NJE MUMER TE CILIN E ZBULOVA ME DOLI ME FOTO SE ISHTE NUMRI I SAJ ATEHER SPATA MA DYSHIME EDHE PSE ME KISHIN THEN EDHE TE TJER SE KY I KISHTE BLE TEL DHE JA KISHTE DERGU ASAJ NE SHTEPI KA DY VITE QE FAMILJA IME U SHKATERRUA VETEM PER FAJ TE NJE SHAKE JAN FEMIJET TE CILIN E VUAJN ME SHUM KET GJE SEPSE ATO SJAN MESUAR TE NA SHOHIN KURR MERZITSHEM KURR SKEMI BERTITUR I KEMI EDUKUAR FEMIJET ME NJE DASHURI TE MADHE POR TANI ESHT E KUNDERTA TANI VETEM FJAL ZHUREM SHAMAT VETEM PER FAJ TE NJE FEMRE KURR SE KAM PRIT SE BURRI IM E BAN NJE GJA TE TILL KUR ME KA TRALLTU BURRI IM THAM SE SKA BURR QE NUK TRALLTON I KAM BESU AQ SHUM SA NE ZJARR THOJSHA HI PER TE POR TANI ME DOLI NDRYSHE JU BETOHEM SE JAM NE NJE GJENDJE SHUM TE KEQE KAM KALU NE NJE STRES TE MADH ME A FIKSU AQ KEQ AJO TRALLTI SA DHE JETEN NUK E DUA ME ME DUKET SE KA MARUAR GJITHCKA UN NUK DUA ASNJE GJA NGA BURRI IM VETEM TE DI SE ESHT NDAR PREJ SAJ DHE TE VAZHDOJM JETEN AI KA IKUR JASHT SHTETIT DHE JAM TU VUJT SHUM NJE KOH QE UN FLAS ME TE KERSASIN MESAZHET PA NUMER DHE E DI SE VAZHDOJN TE SHKRUAJN PRAP KJO GJA MUA ME CMENDI EDHE PSE KEMI 11 VITE MARTES AI THOT DUA TE NDAHEMI SE SMUN E DUROJ XHELOZIN TANE TU ME PERMEN PER DIT NUK E DI EDHE PSE ME KA LENDUAR AQ SHUM EDHE PSE ME KA TRADHTUAR UN VAZHDOJ TA DUA SHUM VETEM JAM LUTUR ZOTIT QE LOT E MIJA DHE TE FMIVE TE MI ISHALLA BIN MBI TRUP SAJ E TE JAPIN LLOGARI PER SHKATERRIMIN E KESAJ FAMILJE GRA TE DASHURA MOS DASHURONI MOS BESONI TEK BURRAT SE VJEN NJE DIT DHE ZHGENJEHENI ASHTU SI UN KREJT PASURIN QE KAM E KISHA DHAN VETEM KJO GJA TE MOS ME KISHTE NDOLLUR NUK I DUA ZOTIT TJETER VETEM TMA LARGOJN KET XHELOZI E TE VAZHDOJ JETEN NORMALE VETEM PER HATRIN E FEMIVE SE JAN DUKE VUAJTUR SHUM JU FALEMINDERIT