Ju femra qe si leni femijet me shku te babai tyre jeni sikur berllogat publike, ska sen prej juve era ju vjen perrq e knej e keni gojen e madhe... | Histori Të Jetës

Ju femra qe si leni femijet me shku te babai tyre jeni sikur berllogat publike, ska sen prej juve era ju vjen perrq e knej e keni gojen e madhe…

Ju femra qe si leni femijet me shku te babai tyre jeni sikur berllogat publike, ska sen prej juve era ju vjen perrq e knej e keni gojen e madhe… – Pershendetje juve…Deshta te shkruaj nje histori anonim per ato lav*** e sepse me krenari te madhe thojn se ne po i bejme burrat e juve te lumtur …TE mallkuara qelbēsira …Nje kojshi im gjerman 5 vite kishe shkuar te i njejti bordel dhe pas tere kohes ju ka duk se ajo pro*****ta po kuptohen mire sepse i ka lidh veq jeta se****** …Bum bum bum se** ..trrap trrap paret ..gjermanit te gjore ju ka duk vetja i lumtur me te ..pasi ajo ska ba pyetje si gruaja e vet ..ku ishe ..pse sme ndihmon ..pse harrove vajzen ne qerdhe etj etj…Ai vendos me lan gruan pas 10 viteve martes me dy vajza dhe me marr pro*****ten e “urtē”…pasi kishin nje shtepi bashke gruaja del ne katin e pare me dy vajzat dhe ai e sjell ate ne katin e dyte te jetojne me lumturi …haha kjo lumturi ju zgjati nje jave pasi burri u vonu ne pune me disa koleg ..Ajo nxorri zerin po ate dite ..ku ishe ..pse qysh tek ..u kall atyhja krejt prej zhurme ..pastaj fillun problemet tjera ajo ankohej pse si blente dhurata asaj si ma heret ..ajo ka kujtu si ky gentelmen eshte kah sillet i blen dhurata ..pastaj problemet pse po hargjon shumm e tjera ..pas dy mujve u mbush kupa ..gjermani e perzuni pro*****ten dhe i trokiti gruas ne dere ..te lutem me kthe ..kam gabu blöa blla ..jooo i tha ajo ..po te vie era qelbesire ..me mire pa ty se me nje idiot si ti ..Po vajzat me lere ti shoh …po i tha ajo jan tuat urdhero ..Ai i trokiti vajzes se madhe ne dere ..ajo i bertiti ..nuk kam baba fare ..ik ..ku ishe a ma njef shkollen mesueset ..me ke sjell ndonjehere ne balet …ne volejboll joo nuk ishe kurr per mua andaj ke vdekur per mua ..edhe vajza e vogel i tha ..nga knaqesia e ku**** tende me ke harru ne qerdhe ..nuk ke dal ne park me mu asnjehrre ..nuk di pse te kam baba ty ..I gjori Tom u largu nga atu si i dhirē duke humb gjithcka ..sherri i pro*****es si ju ..pas pak ditesh u degjuan te shtena ne katin e dyte ..gruaja me shpejtsi u ngjit larte dhe mezi i shpetoi jeten ish burrit …i cili pasi pa qe nuk kishte jetē atu iku diku larg ..per te vazhduar jeten e mjerune i vetmuar …Andaj ju jo qe jeni te mira por te keqija jeni pasi ndani femijet nga babai …mallkuar qofshit ..oj kantat publike te berllogit …