Me tradhtoi Burri me nje grua te martuar, e thirra Burrin e saj dhe ja tregova krejt por kom vujt aq shume i humba 20kg... | Histori Të Jetës

Me tradhtoi Burri me nje grua te martuar, e thirra Burrin e saj dhe ja tregova krejt por kom vujt aq shume i humba 20kg…

Me tradhtoi Burri me nje grua te martuar, e thirra Burrin e saj dhe ja tregova krejt por kom vujt aq shume i humba 20kg… – Per te gjitha femrat e tradhtuara.jam nje nen e tre femijve qe dy muaj kam sjell ne jet nje princesh te bukur qe sa here e sho ne sy me kujtohen vuajtjet e mija.burri im kishe qen duke folur me nje vajz ne viber edhe ajo e martuar me femij.e zbulova i tregova qe jam e martuar kam femij jam shtatzen prap sma vuri veshin as ajo as burri im nuk i interesonte.humba deshiren per jet mundohesha me qdo kusht ta kthej burrin ka vetja sepse ndarja eshte e leht por mendoja jeta eshte e gjat isha shtatzan plus dy femije jam rritur jetime nuk doja qe femijet e mij te rriten jetim e baben gjall.un mendoja qe nuk takohej me te vetem flet thosha ka nje vajz kuj ja len ajo vajzen pasi qe burrin e kishe jasht shtetit.nje dit shkova tek familja ime vllaut tim i kishin tregu se po del un sju tregoja mos mi ba marak.ata veq e kishin marr vesh.at dit u perlava me burrin sa mtha hup zhduku.ok un zhdukna.mas ni kohe pom shkrun un sja kushtojsha ma e pau qe puna u ba e madhe.familja jeme mkan kthy njet mkan tregu sa o ora se nuk ja vlen me vujt aq shum sa prej 60 kg me ra 40kg.tu perla me to tha dojm me hy ndhom burrav mu nda thash ok veq mos harro se dhomen e burrav me dy gra ta rrxoj.erdh um murr tha e kom pas fshtir met shti nkerr e edhe nihee nshpi un se mdryshojsha qendrimin tim hiq.tha fmija mdojn mu thash fmija kur te rriten e marrin vesh qa ke ba mu vjell ji vjen prej teje.u pata betu se kom mi tregu burrt sajna e morra i shkruva nuk um besoj u bojke kishe spom beson.ajo i kish shkru burrit tem thuj grus tane mos tma shkatrron familjen.i thash un para dy mujve te njejten lutje ta kom ba sta ka ni qoshi pse me pas un meshir per ty.tash burrrin e kom per veti u kthy ka familja.ju femrat e tradhtuma mos e mbani nveti bone punen e madhe ja ka vlejt tek un se mjau lan but kta thojn spo bon za.mos jetoni me at vuajtje sepse eshte denim e vetvetes te zgjohesh qdo mengjes pran ni personi tradhtar.tash osht qdo gja nrregull me to po me mu jo u hup besimi aj po mundohet me qdo kusht qe un prap mi besu ama mduhet koh.dikur un e pritsha ka ni or me ma kthy ni pergjigje aj sot mpret mu por une jam elodhur per kete sepse jam shumee e lenduar e kam perjetu shume rende isha nene e tre femijve smund te mendoja tia beje kete femive te mij por e mendoja veten si gruaa dhe si te jetoj ashtu si nje grua me aq shume obligime dhe ngarkesa e rritne me veshtersi sepse jetimi asnjher nuk gezohet, e si ta perballoj edhe tradhtin, kjo ka ndiku qe u be e madhe dhe dolen disa gjera nee shesh por dhimta e shpirit tim nuk \qetsohet asnjher asnjher nuk kom me mujt me harru sse qka mka bo plus isha shtatzan se ato qe jon nanan e kuptojn gjendjen e shtatzanis se si ndjehet nje grua shtazan dhe i kisha edhe dy te tjere qe me shihshin dhe e ndjejshin bashke me mua cdo dhimt dhe hidhrim timin. Kete e kam bere per femijet e mij qe kjo mos te ndikoj ne formimin e tyre, por per ndjenjat emija si grua ka perfundu cdo gje sepse nuk harroj as nje minut asgjee, tani burri eshte ndryshe komplet por kjo sme duhet asgje. Sme duhet sepse zemra ime eshte lenduar shume dhe plaget e mija nuk sherohen leht, po te ishte qe nga fillimi keshtu lumturia ime do ishte ajo qe do ma zgjatke jeten, tani sme duket asgje me vler perpos femijeve te mij. Ju faleminderit shume per te gjitha komentet. Naten e mire.