Jam shtatezen me ate djal i cili me la per tjetren,do ta mbaj femijen se ndoshta do ma heq mallin e te dashurit,familja do te me largoj nga shtepija por nuk do te... | Histori Të Jetës
Jam shtatezen me ate djal i cili me la per tjetren,do ta mbaj femijen se ndoshta do ma heq mallin e te dashurit,familja do te me largoj nga shtepija por nuk do te...

Jam shtatezen me ate djal i cili me la per tjetren,do ta mbaj femijen se ndoshta do ma heq mallin e te dashurit,familja do te me largoj nga shtepija por nuk do te…

Jam shtatezen me ate djal i cili me la per tjetren,do ta mbaj femijen se ndoshta do ma heq mallin e te dashurit,familja do te me largoj nga shtepija por nuk do te…-Pershendjete te gjithve. Historia ime esht e nderlikuar por vendosa ta shkruja dhe pse edi qe lotet nuk do me ndalen duke shkruajtur. Jam nje vajz me zemer te thyer nuk e di as nga tia filloi.Kam qen nje vajz e perkryer dhe e lumtur derisa takova nje djal u njoha e u dashurova ne te si e qmendur e respektoja e kuptoja dhe kujdesesha shum per te fjala e ti ka qen urdher per mu shetisnim me dergonte ne vendet ku ka lindur babai i tij me tregonte per femiri takoheshim qdo dit,nje dit nese nuk e kam par me merte malli per te kaluam ca muaj keshtu shoqeria me thoshte largohu nga ai sepse esht avanturist un nuk i degjoja fjalet e tjereve ne syt e ti e shikoja zjarrin qe kishte per mua,kisha nje te kaluar por kur e takova i lash te gjitha dita dites ai filloi te largohej nga u ftof nga un dilja vetem 1her ne jav me te dhe kur dilnim donte vetem te kishim mardhenje fliste embel e me jepte dashuri kur isha me te por si ndaheshim nuk me shkruante shpesh takoheshim vetem per te kryer mardhenje kjo gje me lendone i kerkoja llogari por me jepte arsyje te kota mendoja te mos takohem me mete por ishte e pamundur ti ndaloja ndenjat nuk e kuptoja perse me mbante larg shpesh me thoshte mos u dashuro shum me mua per shen valentin me bleu shum dhurata dhe e kaluam ter diten e naten me te kur isha afer tij isha njeriu me i lumtur ne bot por mbas 4diteve u takuam vizituam shum vende bashk perfunduam ne hotel dhe me kthehu ne shtepi me perqafoi shum dhe me tha mos me harro kurr. Qdo dit shikoja telin prisja sms nga ai por jo te nesermen e kuptova qe e kishte nderruar nmr dhe i kishte mbyllir te gjitha rrjetet sociale un u friksova mos i ka ndodh ndonje e keqe e pyeta vellain e tij ai me tha, qetsohu ai esht mir por thjesht takimet e juaja kan marur fund ka vendosur me nje vajz jasht vendit dhe se shpejti pritet qe te shkoj dhe ky nga mllefi te nesermen i shkova ne pun vendosa ta lendoj me mir thoja te mos jete sesa te jet gjall e ne krah te tjetres kur shkova e godita e shajta e nxora thi ken por nuk kisha forc ta therrja ai ma kapi doren vuri thiken ne qaf dhe me tha nese e deshiron vdekjen time me lendo por nuk e kisha ate forc pa i then asnje fjal shkova ne shtepi mendet me dilnin nga vendi nuk mundja as te qaja mendoja vetem te largohesha nga kjo bot e doja dhe e dua shum vendosa ta lendoj veten nuk kisha litar ne shtepi gjeta disa kabllo dhe pa len leter as asgje vendosa te iku nga kjo bot por ne ate qast ndegjova zerin e mamit duke me thirrur i largova te gjitha shpejt dhe piva disa hapa per qetsim duke shkuar ne dhom tek mami hupa ndenjat perfundova ne spital,u ktheva ne shtepi dhe jam mbyllur ne dhom nuk flas me askent as nuk ha vetem qaj qaj edua jasht mase leht esht te thuash harroje shikoje jeten ke perpara por un nuk mundem te harroj e te ec perpara me mungon shumm kam nje dhimbje te madhe ne shpirt para dy dite kam kuptuar qe jam dhe shtatzen me te nuk dua ta heq kete foshnje ndoshta do te ma heq mallin e tih por nuk kam guxim tiu tregoi familjes sepse edi qe do te me perzen nga shtepia nuk kam nga tia mbaj por foshnjen nuk do ta heq i kam derguar sms vellait te tij i kam treguar me ka then abertoe mos ia prish jeten djalit por un asesi nuk do te aber toj vetem se nuk e di ku te shkoj sepse familje ime do te me perze nga shtepia si ta kuptojn ju lutem me ndimoni kam shum plag nzemer qdo nat flej me fotot e tij me mungon shume.