Jam perseri une ajo qe i pata permend 2 meshkuj, njerin qe provova ne maximum ta dua dhe tjetrin qe...! | Histori Të Jetës
2 meshkuj

Jam perseri une ajo qe i pata permend 2 meshkuj, njerin qe provova ne maximum ta dua dhe tjetrin qe…!

Jam perseri une ajo qe i pata permend 2 meshkuj, njerin qe provova ne maximum ta dua dhe tjetrin qe…! Pershendetje jam perseri un ajo anonimja qe i pata permend 2 meshkuj njerin qe provova ne maximum ta dua jasht mase por qe aji para meje zgjedhi prinderit vellezerit dhe motren dhe mua me tha qe vetem per ata ka dashuri dhe qe shikonte seriale kur e hapte kameren dhe hante gjera te ndryshme te marketit dhe per ate X-ksin tjeter qe mu shfaq tamam ne kohen kur ky i pari nuk me vlersonte as 1% dhe pastaj un u dashurova tek ky i dyti sepse ky dinte te me ofronte me fjal te buta plot sharm plot eleganc plot shije e plot shpres por dua te ju sqaroj te gjjthve qe me kritikuat se un as njerin nga kta kurr nuk i takova live sepse te parin nuk pata interesim edhe frikesohesha shum sepse meshkujt disi me duken gati te gjith te dyshimt e me kete te dytin sa her qe doja ta takoja dilte diqka si barrikad ose si penges edhe un e kom nje zakon edhe qe normal nuk jam aq e vjeter ne mosh por jam rritur dhe edukuar ne nje rreth ku morali esht i shenjt dhe karakteri i femres e nuk bej as nje hap pa dijenin e mamit e te babit e per kte te dytin e kan dit prinderit e mi edhe e dua por e kam cek arsyejen qe e ka shty me hjek dor nga un kete dashurin tem te madhe te jetes edhe pse ishte dhe akome mbetet veq dashuri e facebookut un nuk po arrij ta harroj e ky qe po me lut tani e qe ate her vetem me injoronte disi veq po me shqetson kur pom shkruan ose kur pom thrret me fol me ze edhe se daashuroj e as kurr se kam dashuru thjesht kam provu por kott e shenova perseri historin tem ama ksaj here pakez me shkurter sepse nuk e pash te logjikshme prap me e shenu komplet historin por vetem e vazhdova e mos te harroj ti faleminderoj ata qe me kshilluan e ktyre qe nuk me kuptuan ose qe me kritikuan dua vetem te ju them qe un u mbusha mend nuk jam me femra e leht por jam femer serjoze nuk bi ne loja te as nje mashkulli edhe po ua garantoj qe so e vertet qe thon disa sun dashurohesh ne dikon pa e pa e pa e prek kurr live sepse un jo qe e dua por se di se di qdo sekond qdo qast mendoj per ate Respekte nga un dhe juve stafit histori te jetes kaloni mir …