Me kerkoj ta knaqe gruan e tij dhe e bera, por e pash edhe une gruan time duke u knaq me tjetrin! | Histori Të Jetës
Me kerkoj

Me kerkoj ta knaqe gruan e tij dhe e bera, por e pash edhe une gruan time duke u knaq me tjetrin!

Me kerkoj ta knaqe gruan e tij dhe e bera, por e pash edhe une gruan time duke u knaq me tjetrin! – Jam nje djal nga veriu jetoj ne itali por ktu ku jetoj kam vite shum dhe boj nje jet te mir normale jet kret ndryshe me shqiperin dhe doja te ndaj njer histori me ju ndaq mereni per keq ndaq per mir un ky jam. Jam 28 vjec jam i fejuar me nje goc nga lushnja jetojm te dy ne itali bashk dhe un nje dit iki ne pun si per here dhe kur u ktheva nga puna ndalon nje makin dhe hap gjamin dhe me thot ku po shkon thash ne shtepi hajde se te qoj un tha ok hypa dhe rruges benim mhb nga je qa je ky ishte me nje goc dhe me tha mua me ke jeton i thash me nusen tha un jam italian dua nje djal te fuqishem ne krevat per nusen time ti do besh s**s dhe un do ju shikoj ngela un qa po theo ky dhe i thash ok jam i gatshem ikim vajtem ne shtepin e ketij berem dush dhe futem ne dhom aty filloj puna dhe kur mbaruam ai tha jam shum i kenaqur qe ja bere qejfin gruas me la nr e tel.. Me mer kur te duash per her tjera tha ok ika ne shtepi dhe po vrisja mendjen si ka mundesi qe burri se kishte problem qe te shkoj dikush tjeter me nusen e vet dhe ai ne koh te rrin aty te shof skemen ok kaloj nje koh e mora prap ika kryva pun prap po thuajse vajta shum her pas nje kohe nusja ime kishte lidhe me nje djal tjt aty ne lagje dhe un rash ne dyshim se sa her un u vonoja asaj si bente pershtypje se pse via von apo rria ne kafe me cunat se kjo fliste takohi me ket tjetrin ok nje dit thash do bej nje prov ithash nuses do ik ne shqiperi per disa pun do kthehem per 2 3 dit ok tha nisem un mbas dite iki deri ne bari e mar me kamer i thash jam ke tragetat ok tha aty kthehem prap ne shtepi dhe kur behet nat futem ne baqe aty pas ke dhoma gjumit ke dritaria prita un deri pas ores 11 nderkoh me nusen flisnim por me sms jo me kamer erdhi ai tipi futet ne shtepi time ne dhom gjumit fillojn ato punen un i shikoja nga dritaria ilash deri ne fund mbaruan pun po thuajse deri ne oren 3 te nates dhe iken ai un aty ngela do me then e pash skemen kret se qar ben aty ika un dy dit ke ky qifti tjt rria aty beja qef nusja me ket tjetrin flisnim njer ne 3 4 or ne tel me sms se pse ajo ishte e zen edhe un i zen ok erdha shpi une i thash nuses do dalim per kafe sot ok tha ikem larg dhe filluam te bisedonim ja tregova une kret punene time me ket qiftin si me ndodhi ok tha mos e vrit menen se dhe un ta kam ber kshu kshu me X. Aty do me then me ndryshoj kretsisht mendja i thash edi qa do bejm qa mere ti ate dhe un e bejm 3 she se si me erdhi mir do me then ndihesha shum mir qe te ndothte kjo pun ok tha dhe erdhi ai ne shtepi folem pim qeshem gallate i thash un dua te bejm treshe ok tha dhe filluam nje koh te gjat ne kete pun dhe dua te them se jemi te lumtur kshu siq jemi un zdua te shkoj me tjera veq dua nusja ime te ket mardhenie me tjer dhe te jemi te lumtur ky tip jam e sho veten se jam shum i qet dhe i lumtur ne ket pun ju lutem mos shani mos ofendoni thjesht nje mendim dua nga ju pro apo kunder kaq se un kete jet kam nisur dhe keshtu do mbaroj sme intereson shqiperia dua kete jet ne itali keshtu e dua jeten keshtu jam mesuar flm.