Jam ne lidhje me nje burre te martuar,Me besoni se jam ne gjendje te mjerushme... | Histori Të Jetës
Jam ne lidhje me nje burre te martuar,Nuk mundem te jetoj pa te me besoni se jam ne gjendje te mjerushme

Jam ne lidhje me nje burre te martuar,Me besoni se jam ne gjendje te mjerushme…

Jam ne lidhje me nje burre te martuar,Me besoni se jam ne gjendje te mjerushme…-Pershendetje….Dua mendimin tuaj se cfare duhet te bej sepse jam ne nje gjendje shume te keqe…Te lutem publikoje…..Jam nje vajze 22 vjece …Historia ime fillon kur une fillova pune ,aty ke puna ime ishte nje djal qe punonte po ne te njejten kompani ..qe nga dita e pare ai me ra ne sy nga fiziku i tij ..Gjithmone me shikonte cdo levizje timen cdo problem qe une kisha ai e dinte ,kurr se mora vesh se nga i zbulonte gjerat e mija por gjithmone me ndihmonte ne menyre te fsheht dhe une i zbuloja nepermjet miqve tane te perbashket..kaluan 2 muaj asnjeher nuk mu afrua per tme folur por gjithmone me veshtronte nga larg Asnjeher nuk e kuptova se pse nuk bente nje hap perpara kur gjate gjithe kohes vemendja e tij ishte tek une dhe pse te genjej edhe mua me pelqente….kisha filluar te ndjeja dicka shume te vecant per te…Nje dite te diel kishte munguar ne pune dhe mua po me merrte malli .Nuk durova dot dhe pyeta shokun e perbashkt se perse nuk kishte ardhur aty une e mesova se ai ishte i martuar dhe kishe dhe 2 djem dhe njeri nga femijet e tij kishte qene i semur….Ne ate moment me dukej sikur mu shemb toka nen kembe….Vendosa te mbaj largesi ..Vendosa tmos e shikoja me vetem dhe vetem tmos e lendoja familjen e tij….shume nga ju mund ta quani si nje gje te ulet dhe nuk jam krenare per kte gje por me beson se fati ne nje menyre krejt te padrejt na vendoste gjithmone perball njeri tjetrit .nuk kishte nje dite qe me doemos do dilte dicka ne pune qe neve te dy te qendroshim bashk ..Me besoni qe asnjeher nuk bera dicka qe atij ti binte ne sy asnjeher nuk me shkoi mendja qe ti thoja se cfare te ndjeja vetem sepse nuk doja te shkaterroja familjen e tij edhe pse vetem zemra ime e din se cfare ka hequr…….E di se dhe ai me dashuron Ma ka thane disa here se cfare ndjente por nuk kerkonte asgje ne kembim as nuk priste gje nga une vetem sikur t’ia shikonit syt e tij kur me veshtron mua me kilometra kuptohet se ai me dashuron …..Eshte i vetme djal qe kam njohur qe ai.Shikon syt dhe jo trupin …..Ka bere cdo gje per mua sa her qe me ka pare te merzitur ai ka lene cdo gje pas dhe ka qendruar me mua …..Ai thot qe nuk e don gruan e tij jo per shkak timin por ka vite qe ajo e tradhton me pronarin e saj por thjesht nuk din cfr te bejne me femijet e tij….Ai jep jeten per femije dhe per kte gje ai me ka thene se nuk te kerkoj asgje sepse nuk mund te te shkaterroj dhe ty jeten tende dhe te rrisesh femijet qe kam me dike tjeter….Me ka thene shume here qe ate do e merrte malli shume por shume nqs do ikja une dhe sdo me shikonte …..une tani e kam lene punen aty ku punoja por jam e shkaterruar komplet ….une nuk mundem te jetoj pa te ….eshte e pamundur ……Ai ma ka thane shume her qe ti jepja nje mundesi por nuk di a do arrija ta mbaja ate pergjegjsi duke e ditur qe jan femija ne mes gjithe ksaje prandaj u largova nga puna ime…..Ndersa tani mund ta them qe gjendja ime eshte e mjerueshme ,me besoni qe une nuk dua te jetoj pa te eshte e pamundur …Kur e takoj ndonjeher ne rruge ai vetem ngrihet dhe rrin duke me pare nuk ben asgje tjeter vetem me shikon dhe kur i shikoj syte e tij me lot une ne ate moment dua vdekjen me mire …Motra ime me thote qe vazhdo jeten je vetem 22 vjece ..jeten e ke perpara por me besoni qe nuk ka dhimbje me te madhe se kur e don dike sa dhe jeta per ate nuk diskutohet dhe nuk e ke pran…..ju lutem me jepni nje mendim …m PO te ishit ne vendin tim cfr do benit Si do vepronit ….ju lutem me ndihmoni sado pak