Jam e martume e kam 2 fmi por shpirti me dridhet per gjdo sms qe me dergon Ai tjetri, po m'thot... | Histori Të Jetës

shpirti

Jam e martume e kam 2 fmi por shpirti me dridhet per gjdo sms qe me dergon Ai tjetri, po m’thot…

Jam e martume e kam 2 fmi por shpirti me dridhet per gjdo sms qe me dergon Ai tjetri, po m’thot… – Pershendetje kam nje histori kam qen ne klasen e 8 jam dashuru me nje turk e kom dasht shum mbas me la shtatzane dhe nuk e deshti femijen e hjeka fmijen dhe kaloj 3 vjet mbas 3 vjete aj shkoj ushtar pas 18 muaj aj u kthy prap dhe vendosi te me fejoj u fejuam e di qe eshte shum gabim me te njejtin person qe femijen e ti nuk e deshti po u fejum problemet filluan prap nuk na shkoj dhe u ndam aj u kthye ne turqi mbas 4 vjete mua me ra te shkoj ne turqi me punu dhe u takuam rastesisht por gjithe ato ngjarjes i vetem njeri ishe qe kam dashtur dhe u martuam kemi 2 vajza nje 6 vjeqare dhe 3 vjeqare un aq shum qe e urrej sa qe nuk kujdeset per femije as per shtepi kemi vajzen e madhe autik po zoti aq te bukur qe i ka fal 2 femijet e mi i falenderoj allahut shum nuk e dua nuk me don por edhe nuk me shkurorezon nuk e dua nuk kemi mes vete asgje te perbashket as marredhenje osht ka me vjen per te vill sa her qe e shikoj ka moshen 40 vjet po osht shum i pa kujdesshem ndaj femijeve obligimeve te shtepis jetojm me qira shum her une punoj me duhet me pagu une qirran obligimet po ashtu edhe luan bixhoz qe familja ime ka paguar 6000€ plus me kan ndihmuar familja ime shum kohen qiran pampersa qumsht per femije edhe qe sod prap me ndihmojn po prap se prap i ofendon familjen time as nuk don me i pa me sy femijeve tash e kuptoj se nuk kam jet me te tgjat e jo tjeter me shum jam e re 33 vjeqare dua ta vazhdoj jeten per nje sigurim te femijeve per nje jet te lumtur e dua nje njeri qe gjdo thirrje gjdo sms qe me dergon shpirti me dridhet edhe e din historin time dhe me thet se do te jem ngat gjdo veshtiresi si te miren si te keqen po edhe me thet se me dhimbesh nje femer si ti ne ket mosh gjith keto probleme dua te ndahem jo per shkak te ketij njeri po per shkak te gjitha deri sod qe me shkateron ofendon me me femije e di qe me thoni pse duron por femijet mi jan lidh kembet e duart nuk mundem pa femije po edhe keshtu jeta nuk vazhdon te lutem nje mendim nga ju ndoshta me ofendoni po nuk mundem jam nga prishtine jam qytetare e rritun me gjitha te mirat ju kisha lut pa emer qe ta postoni ket flm nga stafi juaj!